היומן הפליל אם ששכבה עם בן 12 קרוב ל-200 פעמים

אם חד הורית ממידלסברו שבאנגליה פיתתה ילד בן 12 לקיים איתה יחסי מין 191 פעמים. בכל פעם ששכבו, היא ציינה את המאורע בכוכב קטן - אלא שהיא לא חשבה מעולם שאוסף הכוכבים יהפוך לראייה נגדה בבית המשפט. השופט גזר עליה תשע שנות מאסר, שלח את בנה לפנימייה והשאיר את הילד בן ה-12 להשוויץ במעשים בפני חבריו

אנג'לה סאליבן, אם חד הורית בת 36 מהעיר מידלסבורו שבאנגליה, תיעדה ביומנה במשך עשרת החודשים האחרונים 191 מקרים בהם פיתתה ילד בן 12 ושכבה איתו. סאליבן סימנה כוכב ביומן בכל פעם שפיתתה את הקורבן הצעיר שלה ובפעם ה-100 שהשניים קיימו יחסי מין, קנתה לו סאליבן מכנסי טרנינג כהוקרה על פועלו.

המשטרה קיבלה את המידע על היחסים המוזרים אחרי שהילד סיפר לחבריו ברשת על ידידתו המיוחדת, הילד התרברב בביצועיו וכתב לחברים: "אני לוקח את הכלבה למיטה", ולאחר מכן תיאר מה הוא מתכוון לעשות לה. חבריו של הילד זיכו אותו בעקבות התיאורים המרשימים בתואר "גבר עם ביצים".

התובע במשפט סיפר לעיתונאים שההתעללות החלה במהלך מסיבה בביתה של סאליבן. "היה הרבה מאוד אלכוהול במסיבה הזו וזה נראה שהילדים היו חופשיים להשתמש בו", סיפר ריצ'רד בנט, התובע מטעם המדינה.

"גברת סאליבן אמרה לילד 'אתה מספיק גיבור? רוצה לשחק?', ואז היא ניסתה לנשק את הילד", הוסיף התובע. "האינסטינקט הראשוני שלו היה בריא והוא התחמק, אבל סליבאן לא וויתרה". הילד סיפר כי בזמן המסיבה הוא היה שיכור לחלוטין.

השופט הזדעזע מהעדויות

בנט אמר שסאליבן ידעה היטב בן כמה הילד לפני שהובילה אותו אל בין הסדינים, ושם קיימה איתו יחסים בפעם הראשונה. בית המשפט שמע על עוד 191 פעמים בהם השניים קיימו יחסי מין במערכת יחסים שנמשכה 10 חודשים. בחלק מהמקרים בנה של סליבאן נשלח לסוף שבוע, במקרים אחרים הוא ראה את הזוג במיטה.

השופט ששמע את התיאורים וראה את היומן המרשיע הגדיר את המקרה 'מזעזע'. הוא אמר לנאשמת בפניה: "ניצלת את גילו הצעיר של הילד, השקית אותו באלכוהול, ופיתית אותו באופן מבייש", ואז שלח את האם לתשע שנים בין חומות הכלא ואת בנה האומלל - לפנימייה.