הטיסה בוטלה בגלל חולדה

טיסות נוסעים אומנם נדחות ומתבטלות מידי פעם בפעם אך הנוסעים ללונדון של "אייר קנדה", היו המומים שעיכבו את הטיסה שלהם לאחר שחולדה התגלתה על המטוס. כשהמטוס כבר התכונן להמראה, אחד הנוסעים הבחין במכרסם הענק בתא המזוודות שמעליו. לחולדה שלום, הטיסה בוטלה

205 נוסעים הורדו מהמטוס (חדשות 2)

מאות נוסעים הורו לרדת ממטוס, רגעים לפני שהיה אמור להמריא כי חולדה התגלתה בתא הנוסעים. המטוס, מסוג בואינג 767 שהיה בדרכו ללונדון, המתין להמראה במסלול כאשר נוסע הבחין במכרסם באחד מתאי המזוודות.

קברניט טיסת "אייר קנדה" הורה מייד לכל 205 הנוסעים לרדת מהמטוס כדי שצוות הדברה יוכל לתפוס את החולדה, אך למרות החיפוש הקדחתני החולדה לא נמצאה. הטיסה בוטלה והנוסעים נאלצו לבלות את הלילה במלון סמוך לשדה התעופה.

ריצ'ארד ג'ונס בן ה-25, היה אמור לאסוף את החברה שלו משדה התעופה בלונדון. "היא התקשרה להגיד שהם עלו על המטוס והדלתות כבר היו סגורות כשהקברניט הודיע במערכת הכריזה שיש להם חדשות רעות ושחולדה ענקית נצפתה באחד מהתאים. על כן הוא ביקש מכל הנוסעים לרדת מהמטוס עד שימצאו אותה". סיפר ג'ונס. "שמעתי בעבר תירוצים על טיסות שהתבטלו, אך מעולם לא שמעתי על חולדה שגרמה לביטול, זה לא ייאמן".

זו לא הפעם הראשונה שבעלי חיים גורמים לבהלה במטוס. טיסה באוסטרליה קורקעה לאחר שארבעה נחשי פיתון ברחו מכלוב שהיה על המטוס וטיסה עמוסה מניו יורק ללונדון נבלמה באוקטובר האחרון גם היא, לאחר שעכבר התרוצץ בקבינה.