מול המצלמות: אם הטיחה את תינוקה ברצפת בטון

מצלמות האבטחה בתחנת אוטובוס באוסטרליה תיעדו אם צעירה, שתחת השפעת אלכוהול השליכה את בנה בן העשרה חודשים בעוצמה אל הקרקע, זאת בעקבות ריב עם בן זוגה. שופט שראה את הסרטון המפליל החליט להאשים אותה בהתעללות בחסר ישע. כך זה נראה

תמונות קשות מגיעות בסוף השבוע מאוסטרליה, שם תועדה במצלמות האבטחה אם צעירה המשליכה בחמת זעם תינוק על רצפת בטון קשה של תחנת אוטובוס.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת באוסטרליה, האירוע החמור התרחש לפני מספר חודשים, אולם רק לאחרונה זומנה האם הצעירה לבית המשפט לאחר ששופט ראה את סרטון הווידאו המפליל.

התקרית התרחשה בתחנת אוטובוס בעיר פאלמרסטון, לאחר שריב פרץ בין האישה, צעירה בת 21 ששמה לא הותר לפרסום, לבין בן זוגה. נראה כי שני בני הזוג היו תחת השפעת אלכוהול, וברגע של אובדן עשתונות - הטיחה האם בעוצמה רבה את בנה בן ה-10 חודשים אל הקרקע. בן הזוג המזועזע מהמעשה לקח את התינוק לידיו תוך כדי חילופי מהלומות וקללות עם האם.

הסרטון הקשה לצפייה הותר לפרסום כעת, עם פתיחת משפטה של האם. להגנתה טוענת האם בת ה-21 כי "התינוק נפל מידיה" והיא לא השליהה אותו, כפי שתואר בכתב האישום וכפי שנראה בבירור בתמונות שצולמו. התינוק נפצע באורח קל בלבד ועבר טיפול בבית החולים המקומי, שם למרבה המזל לא אובחן נזק מוחי.