הטיימס: הציבור הישראלי בטירוף לרכוש את "מוצרי המוסד"

משקפיים כמו של "המחסלים" מדובאי או חולצה עם הלוגו של המוסד הם רק חלק מה"ליין" החדש שמציף את השוק הישראלי. העיתון הטיימס הלונדוני מדווח כי בעוד המנהיגים שלנו עסוקים בלתת תשובות לעולם הזועם על חיסול מבחוח, העם הישראלי דווקא לא מתבייש להראות את גאוותו

הישראלים קונים משקפיים כמו של "המחסלים" (חדשות 2)

אופנת המוסד: העולם אולי כועס על ישראל מאז החיסול של מחמוד אל-מבחוח לפני כחודש בדובאי, אבל בארץ התדמית של המוסד מעולם לא הייתה טובה יותר. כך לפחות לפי כתבה שמפורסמת הבוקר בעיתון הטיימס הלונדוני. החנויות מתקשות לעמוד בביקוש החדש ברוח המוסד - ממשקפיים של המחסלים ועד לחולצות עם הלוגו של הארגון הפטריוטי.

בישראל כידוע לא פרסמו הודעה רשמית לחיסול וכמובן שלא לקחו עליו אחריות. עם זאת, ניתן להניח שבדרגים הבכירים מוטרדים ומודאגים מאז חשיפת המבצע מהמחדלים שהובילו לחשיפתו. אבל, דווקא פה בארץ הם יכולים להתנחם בזרועות הציבור התומך והמלא גאווה.

"המוסד חזר לימי הזוהר שלו"

מאז החיסול המתוקשר וככל שנחשפים עוד ועוד פרטים מהמבצע המורכב, רק גוברת הפופולאריות של המוסד בקרב הציבור הישראלי. עם כל פרט שנחשף תופחים הישראלים למוסד על השכם ומתמלאים גאווה.

למעשה, הציבור הישראלי כל-כך מרוצה מהחיסול והוא לא מתבייש להראות זאת. על פי הפרסום, האתר הרשמי של המוסד מוצף בגולשים שהגישו בשבועות האחרונים בקשות להצטרף לשורות הארגון. גם החנויות אשר מוכרות ספרים של אנשי מוסד ושירותי הביטחון לשעבר שמגוללים את חוויותיהם מהשירות החשאי, עושות קופה לאחרונה. "המוסד חזר לימי הזוהר שלו", אומר לטיימס אילן מזרחי, לשעבר בכיר בארגון.

עד כדי כך מרוצים הישראלים שחנויות אופטיקה מדווחות על ביקוש למשקפיים הדומות לאלו שמרכיבים חלק מ"המחסלים" בתמונות שמציפות את העיתונים ואמצעי התקשורת. גם בחנויות שמוכרות חולצות עם הלוגו של המוסד מתקשות לעמוד בביקוש הגובר.