ארה"ב: מרדף הוליוודי אחרי נהג נמלט

מצלמות המסוק המשטרתי תיעדו מהאוויר מרדף פרוע במיוחד אחרי פושע נמלט שהתרחש אתמול ברחובות יוסטון שבטקסס. הפושע, שהתפרץ מתוך פקק תנועה יזום, משך את תשומת הלב של השוטרים ומאותו הרגע הוא רק עשה עוד ועוד טעויות. צפו במרדף כפי שנתפס בעדשות המצלמה - ולסופו הבלתי נמנע

ברחובות יוסטון שבטקסס היה אתמול "שמח" במיוחד בעקבות מרדף משטרתי פרוע אחר חשוד שסירב להיכנע. המרדף, שחצה גינות ציבוריות וכלל פגיעה בכלי רכב רבים בדרך, הגיע לסיומו רק לאחר עשרות קילומטרים - אז הצליחו השוטרים לכתר את הנמלט הנחוש.

הכול התחיל כששוטר שניסה לעצור את התנועה ביוסטון נתקל בנהג אחד שסירב לעצור. בשלב הזה, הזעיק השוטר תיגבור ברשת הקשר והניידות שחברו אליו החלו לצאת בעקבות הנהג הנמלט.

הנהג הצליח לברוח לאורך עשרות קילומטרים של מרדף, כשהוא חוצה גינות ציבוריות, ופוגע בדרך בכל מה שניכר בדרכו - כולל מכוניות אחרות. בשלב מסוים הוא קפץ מהמכונית תוך כדי נסיעה, ממש בסגנון הוליוודי, והמשיך לברוח רגלית מהשוטרים, אך כעבור מספר מטרים הוא כשל ונפל.

שלושה שוטרים התנפלו על הפושע הנמלט, הצמידו אותו לקרקע ועצרו אותו. אחרי שנעצר, המשטרה גילתה שהנהג הנמלט מפר עונש מעצר בית בגין שוד. עכשיו הוא יועמד לדין גם באשמת התנגדות למעצר.