קולומביה: 3 אזרחים זינקו לזירת קרב שוורים - ונפצעו

יש אנשים שחלום חייהם הוא לעמוד בזירה מול שור זועם. זה מה שהוביל לפציעתם הקשה אמש של 3 קולומביאנים לאחר שזינקו לזירת מלחמת שוורים - וחטפו. האירוע הקשה התרחש במסגרת פסטיבל מקומי בו נוהגים לוחמי שוורים חובבנים להתנסות בקרב. עכשיו השלושה מתאוששים בביה"ח, אבל לפחות יוכלו לספר על "אומץ ליבם". כך זה נראה

מלחמת השוורים הזו הסתיימה בפציעה קשה - ולא של "לוחמי שוורים": שלושה אזרחים קולומביאנים אושפזו אמש בבית חולים מקומי לאחר שזינקו לתוך זירת קרב שוורים - ונפגעו קשות.

המסורת הבלתי ספורטיבית בעליל הזאת נקראת בקולומביה "קורלחאס" ובמסגרתה לוחמי שוורים לא מקצוענים יכולים לקחת חלק בקרבות ולבחון את אומץ ליבם מול השור המשתולל.

במקרים רבים מאוד, התוצאות קשות ואפילו קטלניות. האירוע אתמול נערך במסגרת פסטיבל בעיר סן אנטוניו דה פלמיטו לרגל יום הקדוש המקומי. למרבה המזל, הפעם איש לא נהרג ולוחמי השוורים החובבנים יציבים כעת - על מיטת בית החולים. הרופאים מצפים שהם יתאוששו תוך זמן קצר.

במקומות רבים ברחבי העולם מלחמת השוורים הוצאה אל מחוץ לחוק, אבל בדרום אמריקה בכלל ובקולומביה בפרט - האירועים האלימים הללו עדיין נערכים בחגים ובאירועים ומושכים תשומת לב עצומה.