הלהיט החדש בנורווגיה: מלון שלם מקרח

אם אתם טיפוסים של קור ותמיד חלמתם לבלות לילה באיגלו, זה הזמן לנסוע לצפון נורווגיה. בבית המלון החדש שנבנה שם בימים אלה תוכלו להחליק למיטה, לשחק הוקי קרח בפרוזדור ואפילו לבצע החלקה אמנותית בסלון. אם אתם בעניין, כדאי שתמהרו להזמין מקום - המלון נמס בחודש אפריל

הטמפרטורות בצפון נורווגיה נעות בתקופה זו של השנה סביב מינוס 20 מעלות בחוץ, ולפעמים גם בפנים. הנורווגים החליטו לנצל את התנאים הקפואים למיזם יוצא דופן: בית מלון שהוקם מחומר הגלם הכי זמין וזול שיש - קרח.

חובבי הקור ימצאו את המלון הזה בישוב פימארק, אחד הישובים הצפוניים ביותר בסקנדינביה. אם גם אתם חובבי טמפרטורות נמוכות וברצונכם להתארח בבית המלון, כדאי שתקדימו להזמין מקום. הסיבה: בחודש אפריל המלון פשוט נמס.

האורחים: קר אבל מדהים

המלון בנוי על שטח של 2,000 מטרים רבועים שמחולקים לשלושים חדרי קוביות קרח קרירות, לובי גדול עם בר ופסלים קפואים בניהם מסתובבים אורחים, לבושים היטב. "זה מקום נפלא, ממש ממש קר כאן זה מדהים וכולם יכולים לראות שזה ממש נחמד", מספר אחד האורחים.

במלון הלא שגרתי אפשר להחליק למיטה, לשחק הוקי קרח בפרוזדור ואפילו לבצע החלקה אמנותית בסלון. בעל המלון אפילו סידר כנסייה קטנה לכל הזוגות הנוצריים שרוצים להתחיל את חייהם המשותפים במקום הכי קר שיש, בתקווה שמאותה הנקודה - העניינים רק יילכו ויתחממו.