ארה"ב: רופא נאשם בהטרדה מינית של 103 ילדים

רופא ילדים מדלאוור נעצר לאחרונה בעקבות תקיפה מינית של ילדים שבהם טיפל במרפאתו. לאחר הגשת כתב האישום נחשפו ממדי הסיפור - שנראה כמו פרשת הפדופיליה החמורה ביותר בהיסטוריה של ארה"ב: הרופא, ארל ברדלי בן ה-56, נאשם ב-471 מעשי התעללות שביצע ב-103 ילדים. בפרקליטות עדיין לא משוכנעים שרשימת הקורבנות סופית

ד"ר ארל ברדלי, נאשם ב-471 מקרי התעללות מינית (חדשות 2)

מקרה חמור של התעללות בילדים - אולי החמור ביותר בתולדות ארצות הברית - נחשף עם הגשת כתב האישום נגד ד"ר ארל ברדלי, רופא ילדים ילדים ממדינת דלאוור בגין סדרה של מעשי התעללות מינית בילדים.

הפרשה התגלתה עם מעצרו של הרופא, אך האמריקנים נחשפו לגודל הזוועה רק עם הגשת כתב האישום בן 160 העמודים, שמגולל 471 מעשי התעללות ב-103 ילדים, בהם 102 בנות ובן.

תיעד את המעשים המיניים בווידאו

קלטות שנמצאו בביתו של ברדלי בן ה-56, חשפו את המעשים שנהג לבצע במטופליו הצעירים. בעקבות כתב האישום שמייחס לברדלי עבירות של אונס, ניצול מיני של ילדים, קיום מגע מיני בניגוד לחוק, ותקיפה של ילדים בעקבות החשדות נגדו - נשלל רישיונו המקצועי של ברדלי.

על פי כתב האישום, רופא הילדים נהג לתעד במצלמת וידאו את המעשים שביצע מאז שנת 1998. בפרקליטות לא משוכנעים שרשימת הקורבנות היא סופית, ויצאו בקריאה להורים ולילדים שנמנו עם 3,100 מטופליו של ברדלי לגשת ולהתלונן.

"אני יודע שכתב האישום יפתח מחדש פצעים כואבים בשביל הקהילה שכבר ספגה טראומה עמוקה", אמר על סף דמעות התובע הכללי של דלוואר בו ביידן, בנו של סגן הנשיא האמריקאי ג'ו ביידן. "מדובר בפשעים נגד היצורים הכי פגיעים שבינינו".