הילד השרירי בעולם קובע שיא חדש

ג'יליאנו סטורה בן ה-5 לא מפסיק להדהים את העולם. לאחר שנכנס לפני כחצי שנה לספר השיאים של גינס, הוא שובר שיא עולם חדש כמעט ללא מאמץ. מול המצלמות, ומבלי להתרגש הוא מבצע 20 שכיבות סמיכה כשרגליו באוויר וגם נתלה על מוט במאונך לשניות ארוכות. צפו בשיא החדש של ילד הפלא

הילד השרירי בעולם עושה זאת שוב: ילד הפלא הרומני בן החמש, ממשיך לספק הפתעות ולהדהים בעזרת כישוריו יוצאי הדופן. לאחרונה הוא שבר שיא חדש לאחר שביצע סט חסר תקדים של שכיבות סמיכה כשרגליו מונפות באוויר, למרות גילו הצעיר.

ג'יליאנו סטורה שעובר אימונים יומיומיים על ידי אביו מאז היום בו נולד, הגיע להתארח בתוכנית טלוויזיה ברומניה שם שבר את השיא העולמי "בשכיבות סמיכה באוויר". סטורה כמעט הכפיל את השיא הקודם, וביצע לא פחות מ-20 שכיבות רצופות, שמונה יותר מהשיא. בקטע הווידאו שלפניכם שובר ילד הברזל שיא נוסף, בו הוא תלוי על מוט במאונך - פעולה שרובנו בוודאי לא מסוגלים לבצע גם לשבריר שנייה.

בשנה שעברה הילד שהפך לסנסציה עולמית, נכנס לספר השיאים של גינס לאחר שביצע מופע עמידת ידיים בתוכנית טלוויזיה איטלקית. ילד הפלא הצליח לקבוע שיא חדש ומדהים של ההליכה המהירה ביותר על ידיים לאורך 10 מטרים, כשבין רגליו כדור כוח.

אביו של הכוכב הצעיר אמר לאחר כניסתו לספר השיאים, שהוא אינו מופתע מכישוריו של בנו. "הוא הולך איתי להתאמן בחדר הכושר מאז שהוא נולד. תמיד נהגתי לקחת אותו ולערוך אימונים משותפים". לדברי אביו לג'יליאנו אסור להתאמן לבדו, "הוא עדיין ילד, וכשהוא מתעייף אנחנו מפסיקים את תרגילי הכוח והולכים לשחק".

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?