מכתבי האהבה של קנדי נחשפים

11 מכתבים שנשלחו ליפיפיה שוודית בשם גונילה פון פוסט בשנות ה-50 נחשפים עכשיו. קנדי היה סנטור מאורס כשכתב אותם. זה לא הפריע לו כשהוא פגש את השוודית המסעירה בריבירה הצרפתית. קשריו של קנדי עם נשים והחיים הפרטיים שניהל מלאים שמועות וסיפורים. המכתבים שחושפים חלק מהפרטים על הרפתקאותיו - עכשיו למכירה

ג' קנדי עם המשפחה (SKY)

מכתבי האהבה שנשיא ארה"ב לשעבר ג'ון פ' קנדי כתב מאחורי גבה של ג'קלין אונאסיס מוצעים עכשיו למכירה ברשת. המכתבים שנכתבו על ידי הנשיא לשעבר היו סגורים בתיבה מאחורי מנעול ובריח מאז שנכתבו לפני 60 שנה, והם מפורסמים רק עכשיו.

 ה"אוצר" שנחשף כולל 11 מכתבים ושלושה מברקים שנשלחו ליפיפיה שוודית בשם ג'ונילה פון פוסט בשנות ה-50. קנדי היה סנטור מאורס באותה העת, אבל זה לא הפריע לו כשהוא פגש את השוודית המסעירה בריבירה הצרפתית. לאורך השנים היו סיפורים רבים וגם שמועות על קשריו של קנדי עם נשים והחיים הפרטיים שניהל. המכתבים שחושפים חלק מהפרטים על הרפתקאותיו, נמכרים עכשיו במאה אלף דולר.

קנדי מתוודה על רגשותיו

אחרי שהתחתן עם ג'קלין הוא כתב לשוודית פון פוסט: "אני חושב שאצא לשייט באזור המזרח התיכון לשבועיים - אני רוצה שאת תגיעי להיות לי לצוות".

אבל הנשיא השובב נאלץ לבטל בסופו של דבר. כאבי גב השביתו את יצר ההרפתקנות שלו, ואחרי כמה שנות נישואין הוא אפילו נאלץ לסיים את הקשר הרומנטי. "שמעתי היום שאשתי ואחותה מגיעות לכאן, זה עשוי להיות מסובך עם הרגשות שלי עכשיו, כל מה שאני עושה עכשיו זה לשבת בשמש, להביט על האוקינוס ולחשוב עליך ג'ונילה, כל אהבתי, ג'ק".

ג'ונילה פון פוסט חוגגת בימים אלו יומולדת 78. עכשיו היא החליטה שהערך הכלכלי של המכתבים גדול יותר מהערך הסנטימנטלי. השמועות על מערכת היחסים שהשניים ניהלו, החלו לעלות מיד אחרי שקנדי נורה בנובמבר 1963.