הבלוג החושפני שמשגע את הגברים בבריטניה

הגולשים הבריטים עסוקים בימים האחרונים בשאלה האם הסטודנטית האלמונית שחושפת את החיים שלה בין הסדינים, בלילות נטולי השינה מלימודים – אכן אמיתית. את רובם כלל לא מעניינת השאלה הקיומית – אלא יותר התיאורים והסיפורים המעודכנים מדי לילה

לומדת ביום טורפת בלילה (הסאן)

את בריטניה מסעירה בימים האחרונים פרשייה חדשה ברשת האינטרנט. לא, היא לא קשורה לחקירת הדרכונים של המחסלים בדובאי, אלא לצעירה אקדמאית העומדת במרכזה של פרשה מסתורית - ואשר כותרת בבלוג שלה ברשת על ההרפתקאות הסוערות שהיא עוברת מדי לילה.

נערה עם עגיל פנינה? דווקא נערה משכילה עם תיאבון בריא ליחסי מין. בשבועות האחרונים היא החלה לכתוב בבלוג שלה, ומהר מאוד הסעירה את חייהם של הגולשים. היא מתארת את עצמה לגולשים כנערה מושכת, משכילה וחסרת מעצורים. "אני סטודנטית מאוד אינטליגנטית מאחת האוניברסיטאות המכובדות, וכרגע אני 'משתעשעת' ושוכבת במשרה חלקית", היא כותבת בבלוג שלה.

עד מהרה הפך הבלוג שלה לחושפני במיוחד, ומלא בסיפורים אירוטיים. את סיפוריה היא מפרסמת באתר "אוקסברידג'", אתר חברתי שמאגד תחתיו את הסטודנטים מהאוניברסיטאות המובילות בבריטניה. "אני אוהבת סטוצים, משום שאין לי ממש זמן למערכות יחסים", היא כותבת ומוסיפה כי כבר הספיקה לשכב עם גברים מתשעה לאומים שונים. "גרמנים ובריטים הכי מוכשרים במיטה", היא מספרת. "הגברים הם כמו יין: עם הניסיון - באה האיכות".

צונאמי של אהבה? גאות של חרמנות!

"בלילות של שינון מבחנים וסטוצים זה קורה", היא ממשיכה לכתוב. "אנשים לא תמיד מחפשים יחסי מין בסגנון פורנוגרפי. מעולם לא ביקשו ממני לעשות משהו סוטה. בדרך כלל האנשים רק רוצים להתלטף בבוקר ואז להיפרד". היא אף מציינת כי מעולם לא נתקלה בסירוב. "מעולם לא הרגשתי שאני רוצה סקס ונרדמתי לא מסופקת. זה פשוט מסתכם בשאלה האם אני רוצה את זה או לא".

ויש לה גם מה לומר על התיאוריה באשר לגודל ולמה שקובע. "אם נלמד על החיים מחייו של שחקן רוגבי", היא מספרת, "אין קשר בין הגודל הפיזי, הגובה והמשקל - לגודלו של איבר המין. מילא אם הוא היה גורם לצונאמי של אהבה - אבל הוא למעשה היה גאות של חרמנות".