ברלוסקוני מריץ את השיננית שלו למועצת מילאנו

מעדיף יופי על אופי? כנראה שכן. סילביו ברלוסקוני החליט כי השיננית שטיפלה בו לאחר שהותקף, שהיא במקרה רקדנית לשעבר, תהיה אחת מנציגות מפלגתו במועצת מחוז לומברדיה שהעיר המרכזית בו היא מילאנו

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני ידוע בחיבתו, המוגזמת לעיתים, לנשים יפות. אך בניגוד למסיבות אותן ערך עם חשפניות ונערות ליווי באחוזות שונות ברחבי איטליה, הפעם הוא מנצל את מעמדו כדי להריץ את השיננית שטיפלה בו לאחר תקיפתו, למועצת מחוז לומברדיה, שבירתו היא מילאנו. מחוז לומברדיה נחשב למעוז מפלגתו של ברלוסקוני, ולכן המשרה לשיננית כחברת מועצה - מובטחת.

ניקול מינטי, שטיפלה במסירות בברלוסקוני בבית החולים, הייתה עד לפני מספר חודשים רקדנית בתוכנית טלוויזי. את ההסמכה שלה כשיננית היא השלימה רק בנובמבר האחרון. במפלגתו של ברלוסקוני הדעות לגביה חלוקות, אחד מחברי המפלגה אמר כי העלמה מינטי נאה, רקדנית טובה והטיפול שלה בברלוסקוני מוכיח כי היא גם שיננית טובה, אך מינויה מעורר שאלות.

ברלוסקוני ידוע בהחלטות שנויות במחלוקת: בשנה שעברה החליט למנות חמש דוגמניות לשעבר כנציגות האיטלקיות באיחוד האירופי. על יופיין לא היה שום ויכוח, אבל על הכישורים הפוליטיים שלהן היה ניתן לערער. גם לפני כשנתיים, לפני הבחירות לסנאט באיטליה, הרכיב ברלוסקוני את כל הרשימה בעצמו וביטל את הבחירות המוקדמות.