וודס התנצל על פרשיות המין שניהל

לפני כחודשיים הודיע שחקן הגולף בן ה-34 על פרישתו הזמנית מגולף, זאת לאחר שפרשיות הנמין שניהל מאחורי גבה של אשתו נחשפו בכל העולם. היום התנצל בפומבי על מעשיו ואמר: "רק אני אשם". וודס טרם הודיע על מועד חזרתו לספורט

אחרי יותר מחודשיים שבהם פרש זמנית מקריירת הגולף המצליחה - שחקן הגולף טייגר וודס יודיע על חזרתו למגרש.

"רבים מכם בחדר זה הם חברי שמכירים אותי, ועבדו איתי. עכשיו לכל אחד מכם יש סיבה לבקר את מעשיי. אני רוצה לומר לכל אחד מכם: אני מתנצל מעומק ליבי על מעשי המבישים שעשיתי". אמר וודס במסיבת העיתונאים שקיים בפונטה וודרה, בפלורידה. " אני יודע שאנשים תוהים כיצד הייתי כל כך אנוכי וטיפש. אנשים רוצים לדעת איך עשיתי את הדברים האלה לאשתי ולילדי, ולמרות שניסיתי להיות אדם פרטי יש דברים שאני רוצה לומר".

"ההתנצלות האמיתית שלי לאשתי לא תגיע במילים, אלא תתבטא במעשים במהלך הזמן", ציין וודס והוסיף. "אני מודע לכאב שההתנהגות שלי גרמה לנוכחים כאן בחדר ולמעריצים שהתאכזבו ממני. רבים מכם ובעיקר חברי רואים בהתנהגותי אכזבה אישית. התנהגותי גרמה לסבל אישי ומקצועי ואני נבוך שהעמדתי אתכם במצב הזה ומתנצל על כל מה שעשיתי".

וודס לא חסך בהודעתו גם ביקורת כלפי התקשורת. "אנשים המציאו דברים לא נכונים עלי ועל משפחתי. למרות הנזק שעשיתי - אני מאמין שאין זה נכון לערב את בני משפחתי בעניין. הם לא עשו דבר, רק אני אשם", אמר וודס.

עדיין לא ברור מתי ישוב למגרש

אחרי שהתרפס בפני אשתו ובני משפחתו, והתנצל על מעשיו שאותם כינה אנוכיים ובלתי אחראים, התפנה וודס להודות לכל מי שתמך בו בתקופה הקשה בחייו. "לכל מי שהושיט יד אליי ולמשפחתי אני מודה מכל הלב, התמיכה שלכם חשובה לי מאוד", אמר וודס למצלמות. 

"היום אני רוצה לבקש את עזרתכם, שתמצאו מקום בלבכם - ותאמינו בי יום אחד", אמר וודס, אך לא ציין על מועד שבו ישוב למגרש הגולף. "אני מתכנן לחזור לגולף יום אחד אבל אני לא יודע מתי. לא בטוח שאחזור השנה. כשאחזור אני צריך שהתנהגותי תהיה טובה יותר".

התאונה המסתורית חשפה את הבגידות

ההחלטה על הפרישה התקבלה לאחר שפרשיות המין שניהל השחקן בן ה-34, נחשפו בעקבות תאונת דרכים מסתורית סמוך לביתו. חקירת נסיבות התאונה חשפו את הריב הגדול שאירע בינו לבין אשתו בעקבות רומנים ובגידות רבות שביצע מאחורי גבה.

זמן קצר לאחר מכן הודה וודס כי הוא "אוהב לבגוד" והצהיר כי בכוונתו לקחת פסק זמן בלתי מוגבל מהגולף כדי לשקם את יחסיו עם אשתו. "אני רוצה לבקש מכולם: האוהדים, שותפים עסקיים ומתחרים, להבין אותי. מה שהכי חשוב לי כעת זה שהמשפחה שלי תקבל את הזמן, הפרטיות והביטחון שהיא זקוקה כדי להחלים", כתב וודס באתר האינטרנט שלו.

"אחרי חיבוטי נפש רבים, החלטתי לפרוש ללא מגבלת זמן מגולף מקצועני. אני צריך להתמקד ולהקדיש תשומת לב בלהיות בעל ואבא טוב יותר, ואדם טוב יותר. אני מבקש שתכבדו את פרטיותי ואסיר תודה לכל אלה שהביעו דאגה בתקופה הקשה שעברתי".