צפו בקשישה האמיצה מכה את הגנב

קשישה בת 75 מבוסטון שהייתה עדה לשוד חנות נוחות מקומית בעיר החליטה להכות את הגנב וללמד אותו לקח. הגנב ההמום, שלא חשב שאישה כל כך מבוגרת תהיה זו שתחבל במשימתו, ברח מהחנות כשהוא כואב ומושפל. בינתיים הוא נעצר וממתין לגזר הדין. השוטרים מחפשים אחר הקשישה האנונימית הגיבורה. הגידו כן לזקנה

עם הסבתא הזאת לא כדאי לעבריינים להתעסק: קשישה בת 75 מבוסטון בארה"ב הצליחה בשבוע שעבר למנוע שוד של חנות נוחות מקומית, לאחר שהחלה להכות את הגנב בסורק המחירים האלקטרוני עד שזה ברח מהחנות, בלי הכסף ועם כבוד מרוסק.

לפי התמונות במצלמת האבטחה שנחשפו השבוע, נכנס השודד לחנות, ניגש אל מאחורי הדלפק והחל להאבק עם המוכר בניסיון לגנוב את הכסף מהקופה. הקשישה שראתה את המעשים לא ברחה מהמקום, אלא החליטה לעשות מעשה ותקפה את הגנב, שלא היה רק צעיר ממנה אלא גם כפול ממימדיה.

בשלב מסוים, כך לפי הוידאו שנקלט במצלמות האבטחה, נראה כאילו הזקנה מנסה להתקרב מעבר לדוכן ולהכות את השודד הרבה יותר חזק, ומקרוב. כאן לגנב כבר נמאס והוא ברח מהחנות עם חבלה כואבים מהמכות. הקשישה האמיצה המשיכה לרדוף אחריו ולתת לו לטעום בפעם האחרונה מנחת זרועה.

השוד אירע ב-8 בפברואר בשעה אחת לפנות בוקר. שלושה ימים לאחר מכן, הצליחה המשטרה לעצור את הגנב, מייקל מק'לניס בן ה-34. "בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה", אמר בהלם פקד תום סוונסון ממשטרת בוסטון שצפה בסרטון מצלמת האבטחה. "לא ראיתי אפילו בת 45 מגיבה באומץ הזה", הוא הוסיף לשבח את הקשישה האנונימית שעד היום לא ידועה זהותה.

מק'לניס, בינתיים, הואשם בבית המשפט בשוד בלתי מזוין והוא מוחזק במעצר בערבות עצמית של 1,500 דולר וממתין לגזר הדין הסופי. עם זאת, העונש הראוי עבורו היה כשהתמונות שלו מושפל על ידי קשישה בת 75 שודרו ברחבי ארצות הברית כמעט בכל תוכנית אפשרית, ועכשיו גם בישראל.