צפו בדוגמנית שנפלה פעמיים בתצוגת אופנה

שבוע האופנה בניו יורק נפתח ברעש גדול הודות לקול צניחת הדוגמנית אגנס דין, שנפלה פעמיים על מסלול הדוגמנות בתוך פחות מ-5 דקות. בשבילנו זו הזדמנות טובה להיזכר בנפילות המפורסמות של דוגמניות, שאחת מהן אפילו הפכה את המעידה לפרסומת מצליחה

הדבר שדוגמניות מפחדות ממנו יותר מכל דבר אחר הוא ליפול על המסלול. זה בדיוק מה שקרה בפתיחת שבוע האופנה בניו יורק, ולא פעם אחת - אלא פעמיים.

בפעם הראשונה שהדוגמנית אגנס דין צנחה על המסלול, הקהל שהגיע לצפות בתצוגת האופנה למען ילדי האיטי הגיב במבוכה. אך כמו דוגמנית מקצועית אמיתית היא לא איבדה זמן יקר והתרוממה לקול מחיאות הכפיים.-ואז, למרבה ההלם - אחרי פחות מחמש דקות נפלה שוב.

המעידה הפכה לפרסומת מצליחה

התקרית המביכה של דין, היא הזדמנות מצוינת עבורנו להיזכר בנפילות האהובות והמוכרות שהסתיימו בהשתטחות על מסלול הדוגמנות: מאלו שקרו בגלל עקב שנתפס במכנסיים ועד להשתטחות מלאה על המסלול.

לרוע מזלן של הדוגמניות - כל נפילה מתועדת במצלמות כמו במקרה של דוגמנית העל נעמי קמפבל, שאיש לא טרח לעזור לה, אבל כולם דאגו לצלם. אבל קמפבל ידעה להפוך את זה להזדמנות עסקית ומשתלמת כלכלית והנפילה שלה הפכה לפרסומת מצליחה של חברת ביטוח.

ברוב המקרים אפשר להאשים את העקבים הגבוהים, אך יש הטוענים שהנעליים הן רק תירוץ. התצוגה שנועדה להקל על אומללי האיטי גרמה סבל רב לדוגמנית שנפלה פעמיים מגובה של 18 סנטימטרים. ההקלה הגיעה רק כשדין הורידה לבסוף את הנעליים.