רוסיה: האקר הציג סרט פורנו על שלט חוצות

ברוסיה נפתח אתמול משפטו של האקר מחשבים החשוד כי שתל סרט פורנו בסרטון פרסומת, שהוצג על שלט חוצות. הנהגים ברחוב הראשי במרכז מוסקווה מאוד נהנו מ"הפרסומת" הפרובוקטיבית וגרמו לפקקי ענק באזור

הפרסומת שהסבה את תשומת לב הנהגים. אילוסטרציה (פאפטגוב)

פורנוגרפיה לנהגים: משטרת מוסקבה עצרה גבר כבן 40 החשוד כי פרץ למחשב של שלט חוצות דיגיטלי, ובמקום הסרט הפרסומי שהוקרן עליו - שתל סרט פורנוגרפי נועז. אתמול נפתח משפטו של ההאקר החשוד, שאם יורשע צפוי לעונש של שנתיים מאסר.

לפני כחודשיים הופתעו הנהגים ברחוב הראשי מדרום לבניין הקרמלין מהפרסומת החדשה המוצגת על השלט הענק. רובם עצרו את מכוניתם כדי להנות מההצגה וגרמו לפקקי תנועה גדולים. אופנוען אחד אף התרגש יותר מדי מהחיזיון המיני ולקה בהתקף לב.

"רציתי להצחיק אנשים"

המשטרה המקומית מדווחת כי החשוד, מובטל חובב מחשבים, ניסה לחדור לשרת של חברה הנמצאת בצ'צ'ניה, באמונה כי כך לא יאותר. בחקירתו הודה האיש כי עשה זאת מתוך סקרנות ובמטרה לשפר את כישוריו הטכניים במחשבים.

"רציתי להצחיק אנשים", הוא צוטט בעיתון המקומי. לדבריו, הוא בכלל התכוון להציג את סרט הסקס בתוך מסך של חנות ולא על שלט החוצות. למרות הטירוף הגדול שעורר במדינה הסובייטית לשעבר, המשטרה מסרבת להתיר לפרסם את שמו וזהותו נשארת בינתיים עלומה. כעת הרוסים עוקבים בסקרנות אחר השערורייה עם פתיחת משפטו. אם יורשע, כאמור, הוא צפוי לעונש של עד שנתיים מאסר.