תיעוד: העב"מ ממזרח אירופה נחת במקסיקו?

לאחר שתועדה פעמיים בחודשים האחרונים בשמי אירופה, נצפתה לאחרונה טבעת עננים מרהיבה הדומה בצורתה לעב"מ - מעל מקסיקו. חובבי החייזרים כבר טוענים כי מדובר בחללית שנכנסה או יצאה מכדור הארץ, אולם החוקרים מכחישים: מדובר בתופעת טבע. צפו ושפטו בעצמכם

האם חייזרים מנסים לתקשר עם כדור הארץ? קטע וידאו חדש שהועלה לרשת האינטרנט על ידי מדען אנונימי, מתעד טבעת עננים מסתורית שהתגלתה בשמי מקסיקו. זוהי הפעם השלישית בה נחזתה התופעה בחצי השנה האחרונה במקומות שונים בעולם, ומציתה את דמיונם של המאמינים בחוצנים.

חובבי העב"מים טוענים בנחרצות כי הטבעת השמיימית שנראית בתמונות היא תוצאה של חללית שנכנסה או יצאה מכדור הארץ. המדען שהעלה את הצילום אף הגדיל ואמר כי מדובר בסוג של חור תולעת כתוצאה מטיסת עב"מ.

לפני כארבעה חודשים טבעת זהה בצורתה תועדה מעל שמי מוסקבה. אלפי בני אדם עמדו המומים מול המחזה הלא שגרתי. חודש אחר כך, נצפתה אותה טבעת בדיוק מעל שמי רומניה, מה שגרם לרבים להאמין כי "סוף העולם הגיע".

למרות שהיינו רוצים להאמין כי אדן מדובר במסר למעלה, קיים הסבר מדעי הגיוני לתופעה. מה שהביא ליצירת החור בעננים הוא שילוב של מספר שקעים ברומטריים והתפרצות של אוויר ארקטי, כך טוענים חוקרים.

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?

עוד בנושא:

האם כוח מהעתיד הורס את מחקר המפץ הגדול?

"הסאן" מציג: העב"מ שחתך את שמי אירן