ארה"ב: האב השליך את בתו התינוקת לנהר

גבר בן 21 מניו ג'רזי חטף את בתו, תינוקת בת 3 חודשים, מבית סבתה - ונמלט. לאחר שהשוטרים מצאו אותו ושאלו היכן התינוקת, השיב להם כי השליך אותה מהגשר לנהר. כעת מחפשים כוחות גדולים של משטרה וחילוץ ימי אחר התינוקת במי הנהר. רק יום קודם לכן ביקשה אמה של התינוקת צו הרחקה מאביה

החיפושים אחר התינוקת בניו ג'רזי (רויטרס)

משטרת ניו ג'רזי פתחה בחיפושים אחר תינוקת בת שלושה חודשים, לאחר שאביה סיפר לשוטרים כי השליך אותה מהגשר לנהר. על פי החשד, האב בן ה-21 חטף את הפעוטה מבית סבתה ונמלט עמה.

החיפושים מתרכזים מעל גשר דריסקול בג'רזי. לאחר שהשוטרים מצאו את האב, שמס א-דין עבד אל-רחים, בבית של קרוב משפחה, הוא סיפר להם כי חטף את בתו זארה מלאני-לין, מבית הסבתא - ונמלט עם התינוקת.

מפקד המשטרה המקומית, סגן מייקל הופמן, סיפר לכלי התקשורת המקומיים כי האב אמר לרשויות כי השליך את בתו מהגשר לנהר. אתמול, יום לפני החטיפה, ביקשה אמה של הילדה, ונטה בנימין, צו הרחקה נגד האב. עורך הדין שלה מסר כי הילדה נחטפה בטרם הצו הוגש.  

האב החשוד אינו נשוי לאמה של התינוקת ולא קיבל מעולם משמורת על בתו. לדברי אנשי משטרת ניו ג'רזי, הוא יואשם בניסיון לרצח, חטיפה, תקיפה בנסיבות חמורות ואחזקת נשק.