"מרכזייה? התינוק שלי נחנק"

טלפן מתלמד בשירותי החירום האמריקנים ענה לטלפון ובצידו השני של הקו - אישה היסטרית: "כריס, הוא נחנק ממשהו". המרכזן פעל על פי הנוהל, והסביר בקור רוח לאישה מה לעשות. אחרי כמה טפיחות על הגב, חתיכת הפלסטיק נפלטה. רק בסוף השיחה הבין המרכזן שאישתו הייתה בצידו השני של הקו

כשג'נה סקוט ראתה את בנה ג'ייקוב נחנק, היא נלחצה מאוד והתקשרה 911 - שירות החירום. בצידו השני של הקו ענה קול מוכר, בעלה, מרכזן מתלמד. "כריס, הוא נחנק ממשהו!", אמרה בבהלה. הבעל, שעדיין לא הבין כי הוא מדבר עם אשתו שמר על קור רוח ושאל את המטלפנת: "איך נראה העור שלו, הוא נושם?". היא ענתה: "לא ממש".

כריס, יוצא המארינס בן ה-23 אומר שזה הטבע שלו, לשמור על קור רוח בזמן לחץ. "הוא לא עושה כלום", אמרה ג'נה, "הקשיבי היטב, אגיד לך מה לעשות, בסדר? תרימי אותו על הידיים ותכי אותו בגב חמש פעמים, בגשר שבין הכתפיים. תעשי את זה ותחזרי לטלפון, בסדר?", אמר כריס וג'נה עשתה - ג'ייקוב הקטן חזר לנשום.

רק בסוף השיחה כריס הבין שזו אישתו

"עשית עבודה מצוינת, עכשיו קחי שאיפה עמוקה, אני יודע שזה די מפחיד" הוא אמר, עדיין מתוך תרגול, פועל על פי הנוהל, עדיין לא מבין שהוא למעשה מדבר על בנו עם אשתו. רק אחרי שהשיחה נותקה - האסימון ירד.

"זה היה טוב לשמוע אותו בטלפון. אני בוטחת בו ואני יודעת שהוא יודע מה הוא עושה, אמרה ג'נה לסוכנות הידיעות AP . כשכריס הבין שהוא הציל את בנו ממוות בחנק, הוא מיהר הביתה והרגיע את אישתו.