רוצים לעדכן את הפייסבוק של אובמה?

הבית הלבן מפרסם מודעה למשרה נחשקת במיוחד - מנהל רשתות חברתיות שיהיה אחראי לעדכן את חשבונות הרשתות החברתיות של ברק אובמה במסרים מטעמו. אם אתם חולים על פייסבוק וטוויטר ואי אפשר לנתק אתכם מהמייספייס, כנראה שיש לכם סיכוי טוב להתקבל. עכשיו כל מה שיישאר לכם לעשות זה לעבור לגור בוושינגטון. כן, אתם יכולים

אתה קם בבוקר וחש דחף מיידי לעדכן את הסטטוס שלך ברשת הפייסבוק? לא יכול להפסיק לצייץ לפחות כל שעה עגולה? אם בנוסף לכל אלו אתה גם תומך נלהב של ברק אובמה, יש לך סיכוי מצוין לנסות ולהתקבל לתפקיד החדש בבית הלבן - מעדכן הרשתות החברתיות מטעם הנשיא האמריקני.

בוועדה הדמוקרטית הלאומית של אמריקה, הגוף שהחליף את זה שהריץ את אובמה לנשיאות, מחפשים אחר מנהל רשתות חברתיות שיעדכן בשוטף את חשבונות הפייסבוק, הטוויטר והמייספייס של הנשיא האמריקני. הכישורים הנדרשים מאותו אדם שחושק בתפקיד הם כשרון כתיבה יוצא דופן שמשלב גם את היכולת להניע אנשים לפעולה ולנהל פרויקטים מורכבים ורבים.

אם נדמה לכם שעבודה בבית הלבן היא עניין שאפשר לחפף, כאן אתם טועים. בהודעת הדרושים שפורסמה באתר הוועדה הדמוקרטית הלאומית מצוין כי התפקיד דורש "נכונות לעבודה קשה. זו לא עבודה שמתחילים בתשע בבוקר ומסיימים בשעה חמש". בנוסף, כנראה שפתחו בבית הלבן חשבון בטוויטר עוד לפני שהבינו את רעיון הכפר הגלובלי, שכן בעל התפקיד החדש יצטרך לעבור לגור בוושינגטון הבירה, סמוך לבית הלבן ולא יוכל לעשות זאת מהבית או ממשרד בעיר אחרת.

האצבעות של אובמה פשוט "שמנות מדי"

בין הפוסטים האחרונים בעמוד הפייסבוק של אובמה ניתן למצוא שלל איחולים לנבחרת ארצות הברית באולימפיאדת החורף בונקובר שבקנדה וקריאה לתמוך במועמדים שיילחמו על רפורמת הבריאות של הנשיא.

"מחקר חדש מראה שההוצאה של ארה"ב על בריאות עלתה לסכום משוער של 2.5 מיליון דולרים בשנת 2009 והיא צפויה להכפיל את עצמה ב-2019", נכתב בפוסט בפייסבוק מטעם הנשיא לפני שבוע. "אנחנו לא יכולים לטאטא את הבעיה הזאת מתחת לשטיח לעוד עשור, ואפילו לא לעוד שנה".

אובמה עצמו אמר שהוא נורא ישמח לקלוט את העובד החדש שיעדכן את חשבונות הרשתות החברתיות שלו בשמו, שכן האצבעות שלו "שמנות מדי", כך לדבריו, מכדי להתעסק עם הטכנולוגיה החדשה, כמו למשל הסלולרי.