מה קרה לשיער של הנסיך וויליאם?

הנסיך הבריטי וויליאם הוא סמל לכל מה שמוצלח: הוא פיקח, מנומס, רהוט ובעל לב זהב. אבל עכשיו מתברר שהוא כנראה גם מקריח. למרות פגעי הטבע, בתמונה שצולמה לקראת ביקורו באוסטרליה - הנסיך נראה לפתע כשלראשו שיער שחור, מלא וצפוף. בארמון בקינגהאם אומרים כי מדובר בעניין של תאורה. האמנם? החליטו בעצמכם

הו וויליאם! אחרי (מגזין - הלו)

לא ברור אם מדובר בתאורה, מספרה טובה או ריטוש התמונה בפוטושופ, אבל הנסיך וויליאם, בן למשפחת המלוכה הבריטית והאיש שכנראה יהפוך למלך בקרוב - צובע את שערו כדי להיראות יותר אטרקטיבי.

לנסיך יפה התואר היה עד לא מזמן שיער בגוון חום בהיר. אבל לאחרונה, הגנטיקה כנראה נותנת את אותותיה ונראה כי שיערו של וויליאם הולך ומתדלדל. הוא פחות חום ולמעשה - הוא פחות בכלל. למרות תמונות קודמות בהן נראה הנסיך מקריח, בתמונה שצולמה בחודש שעבר למגזין 'הלו', נראה הנסיך השרמנטי - כשעל ראשו רעמת שיער שחור וצפוף מאי פעם.

התמונה צולמה לפני שוויליאם יצא לסיור באוסטרליה. הנסיך הנאה אולי רצה לעשות רושם טוב על נתיני הממלכה שמעבר לים, או יותר נכון נתינותיה של הממלכה - והחליט לטפל בשערו.

מארמון בקינגהאם מסרו כי לא היו דברים מעולם . "הכל עניין של תאורה" הם מסבירים. בקרוב, בכל מקרה, אפשר לשער שמשהו יסתיר את הקרחת: הכתר של מלך אנגליה.