3 ילדים נהרגו בהתמוטטות בית ספר בהאיטי

האסונות בהאיטי לא מפסיקים להגיע: בית ספר מקומי בעיר הצפונית קייפ האיטיין התמוטט, לפחות שלושה ילדים נספו. ההערכה: גשמים עזים גרמו להתמוטטות. בשלב זה עדיין לא ברור האם קיימים הרוגים נוספים, או לכודים תחת ההריסות. רק השבוע הורו השלטונות המקומיים לשוב ולפתוח את מוסדות החינוך באי מוכה האסון

האסונות ממשיכים ליפול על האיטי: בית ספר מקומי בעיר הגדולה בצפון האי, קייפ האיטיין, התמוטט בשעות הצהריים (שעון מקומי), ככל הנראה בשל הגשמים העזים הפוקדים בימים האחרונים את האיטי. על פי הדיווחים של כלי התקשורת הזרים, לפחות שלושה ילדים נספו בהתמוטטות בית הספר.

"את האזור פקדו גשמים עזים בימים האחרונים, ואף פקדה אותו רעידת אדמה קטנה", אמרו גורמי ממשל בהאיטי לכלי התקשורת. עם זאת, במכונים הגיאו-פיסיים לא אותרה כל רעידת אדמה בתקופה האחרונה. בשלב זה עדיין לא ברור מהן תוצאות ההתמוטטות של בית הספר, והאם קיימים לכודים תחת הריסות המבנה שהתמוטט.

רק בשבוע האחרון הורו השלטונות בהאיטי לפתוח מחדש את בתי הספר ומוסדות החינוך באי, כמעט חודש לאחר רעידת האדמה ההרסנית שפקדה אותו. בצלב האדום ובארגונים ההומניטריים של האו"ם מעריכים כי יותר מ-250 אלף בני אדם נספו באסון הכבד.