מאהבת של טייגר וודס: נכנסתי ממנו להריון

כוכבת הפורנו ג'וסלין ג'יימס, שגם היא התפרסמה כאחת ממאהבותיו הרבות של טייגר וודס, חושפת כי נכנסה ממנו להריון - פעמיים. לאחרונה נפוצו שמועות כי גם מאהבת אחרת מבין נשותיו של וודס ניסתה להיכנס להריון מבלי שהוא ידע על כך - אך לא הצליחה

אחת המאהבות של וודס חושפת: ג'וסלין ג'יימס, אחת מבין שתי כוכבות הפורנו שבילו עם טייגר וודס, חושפת לראשונה פרטים על חוויותיהם השערוריות, ובפיה בשורות מרעשיות: נכנסתי להיריון מוודס - פעמיים.

ג'יימס טוענת כי השניים לא דאגו להשתמש באמצעי מניעה ולכן נכנסה להיריון. הניו יורק דיילי מדווח כי בהריון הראשון הפילה ג'יימס באופן טבעי ואת ההריון השני עצרה בעצמה על-ידי הפלה מלאכותית.

ג'יימס הופיעה בכותרות לאחרונה לאחר שהביעה התנגדות גדולה ליצירת כדורי גולף סביב הפרשה של וודס. לדבריה, הכדורים מעודדים אלימות כלפי נשים. היא גם מבוקשת במדינת וושינגטון בגין אי תשלום מזונות.

מתברר כי ג'יימס היא לא היחידה שניסתה להביא לוודס ילד. לאחרונה נפוצו שמועות כי גם אישה אחרת מבין נשותיו של שחקן הגולף ניסתה להיכנס להריון מוודס, מבלי שהוא ידע על כך, אך לא לא הצליחה.

לא התייחס ברצינות לגמילה מסקס

במקביל, נלחם וודס באובססיה המינית שלו, מה שכנראה גדול מידי על עכבר המין. מקורות המקורבים לכל הפרשה דיווחו לאחרונה כי שחקן הגולף לא לקח ממש ברצינות את הגמילה מסקס ומתייחס לזה כאל בדיחה.

לדברי המקורת, וודס בן ה-34, אב לשני ילדים, בילה שישה שבועות במכון הגמילה. שם, היה במצב רוח תוקפני במהלך כל שהותו במרכז. לפי פרסום ב"סאן" הלונדוני, וודס התפוצץ מכעס על אחת המטופלות במרכז וגרם לה לעזוב בכעס את אחד המפגשים.

טייגר וודס נכנס לגמילה ממין כדי לנסות להציל את נישואיו לאחר שלא פחות מ-14 נשים טענו כי ניהלו רומן עם כוכב הגולף המיליארדר. כשאשתו גילתה את דבר הבגידה בסוף חודש נובמבר האחרון, היא תקפה אותו באמצעות מחבט גולף, שכמובן לא חסרים כאלה בבית המשפחה. כתוצאה מהתקיפה ברח מהבית עם רכבו, פגע בעץ ואושפז לזמן קצר, לא לפני שסיפק לאמריקנים שערוריית מין עסיסית.