בלגיה: עשרות הרוגים בתאונת רכבות

כלי התקשורת בבלגיה מדווחים על התנגשות רכבות קטלנית סמוך לבריסל. על פי הדיווחים מהשטח, להם אין עדיין אישור ממקורות רשמיים, נהרגו בתאונה למעלה מ-25 בני אדם. בעקבות התאונה הקטלנית הופסקה תנועת הרכבות בבריסל

אסון בבלגיה: כלי התקשורת במדינה מדווחים כי לפחות 25 בני אדם נהרגו לאחר ששתי רכבות התנגשו זו בזו סמוך לעיירה האלה, כ-15 קילומטרים דרומית מערבית מהבירה בריסל. גורמים רשמיים בהנהלת הרכבת בבלגיה מסרו כי עדיין אין אישור רשמי באשר למספר ההרוגים המדוייק.

הטלוויזיה הבלגית משדרת תמונות בהן ניתן לראות את שתי הרכבות כאשר הקטרים שלהן מורמים באוויר. ראש עיירית האלה, שבסמוך לה התרחשה התאונה, אמר לתחנת הטלוויזיה הבלגית VRT כי בזירת התאונה נמנו 25 הרוגים. גורם מטעם הרכבת אמר בתגובה לדברים אלה כי יאכן ש הרוגים, אך כרגע לא ניתן למנות את מספרם.

"שני הקרונות הראשונים נמחצו לחלוטין", כך סיפר חמודי מוניר ששהה על הרכבת בזמן ההתנגשות לסוכנות הידיעות רויטרס, "למזלי, הייתי קרון אחד מאחוריהם". אמר מוניר, שהוסיף,  כי הרכבת נפלה מהמסילה על צדה, ובעקבות כך "אנשים נפלו האחד על השני, לא היה אוויר והילדים שהיו על הרכבת זעקו לעזרה".

בעקבות התאונה הופסקה תנועת הרכבות אל בריסל וממנה, כולל מסילת הרכבת המהירה המחברת בין בריסל לפריז.