היטלר ואווה בראון בתמונות שטרם נראו

ביוגרפיה חדשה על חייה של אווה בראון, המאהבת של הצורר הנאצי אדולף היטלר, חושפת זוגיות פוריה - וגם תמונות של השניים שטרם פורסמו. על פי הביוגרפיה, למרות תדמית ה'בלונדינית', בראון לא הייתה דמות שולית במפלגה. היא השמיעה את דעתה בכינוסים ונרתמה בכל מאודה למעשיו הרצחניים של המשטר הנאצי

במשך שנים התייחסו היסטוריונים לאווה בראון, מי שהייתה פילגשו של אדולף היטלר במשך 40 שנה, כאל האישה שניצבה לצדו בעיוורון - בת לוויה בלונדינית חסרת דעה. עם צאתה של ביוגרפיה חדשה על חייה של בראון, נחשפים פרטים חדשים אודות האישה שלא נפרדה מהצורר הנאצי עד הרגע האחרון.

על פי הביוגרפיה החדשה, אווה הייתה מעודכנת מאוד בחיים הפוליטיים של בן זוגה ואף הביעה את עמדתה בקרב חברי מפלגה הנאצית. בתמונה מ-1937, נראית בראון צעירה ומאושרת - כפי שנתפסה בעדשתו של הצלם היינריך הופמן, שהפך במהרה לצלם הרשמי של המפלגה הנאצית.

בין התמונות, הונצחה חופשה של בראון עם הרודן הנאצי בהרי האלפים, סמוך לגבול האוסטרי. על פי הביוגרפיה, היטלר שמר את יחסיו עם בראון בסוד מהעם כי חשש שחשיפת היחסים תגרום לנשים הגרמניות לאבד בו עניין.

בראון ניסתה להתאבד פעמיים

בראון, כך נטען בביוגרפיה, ניסתה להתאבד פעמיים במהלך מערכת היחסים עם היטלר. על פי הסברה הרווחת, זו הייתה הדרך שלה למשוך את תשומת ליבו. באותה תקופה יצא לה שם של בלונדינית שטחית שתפקידה מסתכם בהוצאת הכלב - הרועה הגרמני של היטלר לטיול. לא אחת היא התלוננה על כך שהיטלר מעניק לכלב שלו הרבה יותר מדי תשומת לב.

בתמונה אחרת, היא נראית עם אחותה גרטל, לה היא סיפרה על יחסיה האינטימיים עם הפיהרר. אחרי מה שנראה כמאבק ממושך לרכוש מקום של כבוד בחייו של הפיהרר, אווה בראון הפכה למארחת הרשמית של ועידות ראשי המפלגה. היא אף השתתפה בחלק מהישיבות, והביעה את דעתה לא פעם.

בני הזוג נישאו בסופו של דבר בימיה האחרונים של המלחמה. הם ערכו את הטקס בבונקר, זמן קצר לפני שהתאבדו - יחדיו.