נקבע שיא חדש- 7,777 חיבוקים ביממת האהבה

ג'ף אונדש, אמריקני בן 51 עלה על סרבל אדום, אימץ לעצמו זהות בדויה ויצא לרחובות לאס וגאס במטרה לשבור את שיא העולם במספר החיבוקים המקסימאלי ביממה ולגייס תרומות לארגון חולי הלב האמריקני.

חיבוק ביום זה פשוט כיף. אילוסטרציה (חדשות 2)

יום האהבה הבינלאומי הוא הזדמנות טובה להפגין חיבה כלפי אנשים אחרים. מי שלקח את הבעת החיבה למקום קיצוני הוא האמריקני ג'ף אונדש, תושב אוהיו בן ,51 שבחר ביום האהבה לשבור את שיא העולם במספר חיבוקים ב-24 שעות. השיא נקבע ביום שישי האחרון כאשר אונדש, לבוש בחליפת מרוצי מכוניות אדומה, חיבק לא פחות מ-7,777 אנשים שונים.

"אומרים שתפוח ביום מרחיק את הרופא, אבל חיבוק ביום זה פשוט כיף", אמר אונדש לפני שהחל לחבק את דרכו אל שבירת השיא. עוד אמר כי הניסיון לשבירת השיא מיועד לגיוס כספים לארגון חולי הלב האמריקנים, נושא שמאוד קרוב לליבו של אונדש- גם אביו וגם אחיו מתו בגיל צעיר מבעיות לב.

השיא הקודם נקבע על 5,000 חיבוקים

למרות שנקבע שיא חדש, ככל הנראה, השיא לא יופיע בספר השיאים של גינס משום שלא היה נציג של הארגון באירוע. במקום שופט רשמי, נכחו באירוע שופטים שספרו את החיבוקים במשמרות. שיא החיבוקים הקודם שנקבע באירלנד עמד על 5000 חיבוקים ביממה דאג לדווח נציג של הוצאת ספר השיאים של גינס.

אונדש שבר את השיא בלאס וגאס. ביתו, קרלי שספרה את החיבוקים, חשבה על דרך להפוך את האירוע להרבה יותר צבעוני ומעניין ולכן הוחלט כי אביה ילבש את החליפה האדומה שדומה מאוד לחליפות של נהג המרוצים. מעבר לחליפה, אימץ לעצמו אונדש זהות בדויה של טדי מקהאגין, אלוף העולם בחיבוקים. כאשר הבחירה בשם מקהאגין אינה מקרית הרי "האגין" זה לחבק באנגלית. בנוסף לחליפה האדומה, לבש אונדש גם חגורת אליפות של ליגת ההיאבקות האמריקנית.

לאחר שקבע את שיא העולם במספר החיבוקים ביממה ברצונו של אונדש לשבור את שיא עולם החיבוק הבודד הארוך ביותר שעומד כרגע על עשרים וארבע שעות ושנייה אחת. "אני לא יודע אם אצליח לשבור את השיא "אמר אונדש והוסיף כי "זה כמו לטפס על הר האוורסט פעמיים- אותו דבר".