הדוגמנית צליל סלע: ביליתי עם ריו פרדיננד

שבוע לאחר שקפטן אנגליה ג'ון טרי הודח בגלל שערוריית הבגידה, מחליפו החדש ריו פרדיננד מספק גם הוא דרמה עסיסית - כשדוגמנית ישראלית עומדת במרכז הפרשה. העיתונים הבריטים מפרסמים כי צליל סלע מ"הדוגמניות" בילתה עם הקפטן החדש - שבועיים בלבד לפני שעמד להתחתן

צליל סלע. מהדוגמניות - לפרמייר ליג? (חדשות 2)

נבחרת אנגליה בכדורגל לא יורדת מהכותרות: שבוע בלבד עבר מאז התפרסמה שערוריית הבגידה של קפטן הנבחרת ג'ון טרי, וכבר הלילה מפרסם עיתון ה"דיילי מייל" הבריטי שערורייה חדשה שמספק ריו פרדיננד, הקפטן החדש, שבילה על פי הדיווחים עם הדוגמנית הישראלית צליל סלע - שבועיים בלבד לפני חתונתו.

על פי הדיווח, הקפטן הטרי כובש גם בישראל. הדוגמנית ופליטת תכנית הריאליטי "הדוגמניות", צליל סלע, טוענת שבילתה עם פרדיננד כשהגיע לישראל לחופשה בחודש יוני. לדבריה, לא היה מדובר ברומן חפוז של לילה, אלא בקשר רציני שנמשך יותר והוא אף "הבטיח לה הבטחות". לדברי חבריה, כשנודע לה כי הוא עומד להתחתן שבועיים אחר-כך - היא נדהמה. 

עכשיו, נראה שהדוגמנית מוכת ההלם החליטה להתנקם בפרדיננד ולספר על הקשר שניהלו, לפי גרסתה. העיתונים באנגליה טוענים שסלע דרשה מהם 20 אלף ליש"ט עבור האינפורמציה העסיסית מפיה. פרדיננד מצדו מכחיש את דבריה של הדוגמנית הישראלית, וכרגע עדיין לא ברור כיצד תתמודד ארוסתו עם הסיפור המביך. מה שבטוח הוא שלמאמן נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו, תהיה תעסוקה רבה בזמן הקרוב.

לפני כשבוע התפוצצה פרשת הבגידה של הקפטן הקודם ג'ון טרי, בלם נבחרת אנגליה וקבוצת צ'לסי הבריטית. על פי הדיווחים הכדורגלן האנגלי הנשוי ניהל רומן עם דוגמנית צרפתייה בשם ונסה פרונסל, שהיא גם בת זוגו של השחקן ויין ברידג', חברו לשעבר של טרי בצ'לסי, המשמש כיום שחקן קבוצת מנצ'סטר סיטי. הרומן בין השניים התקיים בעוד פרונסל ובריידג' יוצאים יחד.

טרי הודח מתפקיד הקפטן

השערורייה הנוכחית היא רק האחרונה בתקריות שאירעו לטרי לאחרונה והיא שהובילה להדחתו מתפקיד קפטן הנבחרת.

טרי בן ה-29 התחתן בשנת 2007 עם אישה בשם טוני פול והוא כיום אב לתאומים. במשך תקופה לא קצרה הצליח טרי לשמור את הרומן בסוד, אך לפני כשבועיים נודע לו שאחד מכלי התקשורת במדינה "עלה על הסיפור" ומתכנן לפרסמו.

בתצהיר מטעמו של הכדורגלן שהוגש לבית המשפט, נכתב כי טרי לא סיפר לאשתו על הרומן ולכן הוא מבקש למנוע את פרסומו עד שימצא את הזמן המתאים לשוחח איתה. "אני לא מוצא ביסוס לטענה הזו מאחר שייתכן בהחלט שהשמועות שמסתובבות כבר הגיעו אליה", כתב השופט בהחלטתו לדחות את בקשתו של טרי.

זוהי אינה ההסתבכות המשפטית הראשונה של טרי. בשנת 2001 הואשם השחקן, יחד עם שלושה שחקנים נוספים, כי שם ללעג תיירים אמריקנים שביקרו במדינה, בשעה שהיה שיכור. בחודש מרץ 2008 הוא נקנס ב-60 פאונד (כ-350 שקלים) כשהחנה בחניית נכים בזמן שאכל פיצה.

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?