הכירו את מגישת החדשות החדשה: ברבי

הוכרזו דמויות הברבי הבאות בסדרה - ברבי מגישת חדשות וברבי מהנדסת מחשבים. לראשונה מאז 1959, אז יוצרה הבובה הראשונה, החליטה החברה שעומדת מאחורי ברבי לתת לאוהדים לבחור את המשך הסדרה. שתי הברביות צפויות לצאת לשוק במהלך השנה, כשדווקא מהנדסת המחשבים תהיה הראשונה

יונית לוי - גרסת הברבי. טוב, לא בדיוק יונית, אבל גם ברבי מצטרפת לעולם החדשות: בסקר של חברת מטאל, העומדת מאחורי ייצור הבובה הפופולארית ביותר בעולם, נקבע כי בובות הברבי הבאות בסדרה, ה-125 וה-126 במספר, תהיינה של מגישת חדשות ומהנדסת מחשבים.

השנה החליטה חברת מטאל לראשונה לתת לאוהדיה של ברבי להיות אלו שמכריעים באשר לזהות הבובה הנוספת בסדרה. עד כה הייתה זו החברה שקבעה את דמויותיה השונות של ברבי.

במקום הראשון בהצבעה זכתה דווקא ברבי מהנדסת המחשבים, שתהיה הראשונה לצאת לשוק כבר בסתיו של 2010. מדיווחים מוקדמים עולה כי הברבי תעוצב בסטייל של "חתיכה-חנונית", עם חולצה, משקפיים, מחשב נייד ואזנייה אלחוטית - כולם בצבע ורוד. הברבי עוצבה בעזרת ארגון "חברת הנשים המהנדסות" בארצות הברית, שם מקווים שהיא תצליח לעודד ילדות צעירות לבחור במקצוע ההנדסה.

"בתור מהנדסת מחשבים, תראה ברבי לילדות שגם אישה יכולה לעצב מוצרים שיש להם חשיבות והשפעה רבה על חיי היום יום של הרבה אנשים", אמרה נורה לין, נשיאת ארגון "חברת הנשים המהנדסות".

למקום השני הגיעה ברבי מגישת החדשות שתמכר לקראת הקיץ של 2010 ותהיה לבושה בחליפה ורודה, כשהיא מחזיקה בלוק כתיבה בידה, מצלמה ומיקרופון.

הברבי הראשונה נולדה בשנת 1959 והבובות הקודמות מהסדרה שלה כללו גם אסטרונאוטית, נשיאת ארצות הברית, בלרינה, נסיכה, צנחנית וגם קופאית במקדונלד'ס.