רופאיו של קלינטון: "מצבו הרפואי מצוין"

נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון (64), אושפז הלילה בבית החולים "קולומביה" בניו יורק כשהוא סובל מכאבים עזים בחזהו, ועבר צינתור והשתלה של שני תומכים בכלי הדם של הלב. "לא נראה כי עבר התקף לב", אמרו רופאיו. "הוא צפוי להשתחרר כבר היום מבית החולים"

בארצות הברית נושמים הבוקר לרווחה, לאחר שרופאיו של הנשיא לשעבר ביל קלינטון הודיעו כי "מצבו הרפואי מצויין". זאת, לאחר שאושפז הלילה בבית החולים "קולומביה" במנהטן כשהוא סובל עם כאבים עזים בחזהו. "לא נראה כי קלינטון עבר התקף לב", אמרו הלילה רופאיו, והרגיעו: "ייתכן והוא ישתחרר מבית החולים כבר היום".

קלינטון בן ה-64 הועבר לבית החולים הקרוב מאד למשרדו בהארלם, "עם בעיה רפואית בלבו", כך לפי כלי התקשורת האמריקניים. קלינטון ביקר היום אצל הקרדיולוג שלו, ובהתייעצות עמו הוא הועבר לבית החולים - שם עבר צינתור והשתלה של שני תומכים בכלי הדם של הלב.

מבית החולים נמסר כי קלינטון ביקש להדגיש כי ימשיך לתרום למען רווחתה של האיטי ולמען התאוששות המדינה מהאסון.

כבר ב-2004 עבר ניתוח מעקפים

ביל קלינטון. מצבו מוגדר טוב (AP)
קלינטון שימש בתפקיד הנשיא בין השנים 1992 עד 2000, ונחשב לאחד הנשיאים הפופולריים והמוצלחים ביותר אי פעם בארצות הברית. בשנת 2004 עבר ניתוח מעקפים.

רק לפני כמה ימים חזר קלינטון מהאיטי, שם הוא משמש כשליח האו"ם המיוחד לטיפול בנפגעי רעידת האדמה העזה שאירעה שם. הנשיא אובמה קיבל הודעה על ההתפתחות במצבו הרפואי של קלינטון.