כלי התקיפה: 14 ס"מ עקב בתוך העין

בריטניה: ויכוח פעוט בין גאווין טיילור בן ה-28 עם חברתו סטייסי בתום הבילוי הלילי הידרדר לתקיפה אלימה יוצאת דופן במיוחד. סטייסי חלצה את עקבי הסטילטו שלה, בגובה של לא פחות מ-14 ס"מ, ונעצה אותם בעינו של בן הזוג המופתע שלה. הדוקרת נעצרה ועשויה לקבל מאסר עולם, הגבר האומלל הובהל במצב קריטי לבית החולים

כלי התקיפה: עקבי סטילטו (AP)

עקבי הסטילטו הדקיקים, האהובים כל כך על נשים רבות, הפכו אתמול בלילה בבריטניה בבת אחת מאביזר אופנתי יוקרתי - לכלי תקיפה הרסני.

גאווין טיילור, בריטי בן 28 שבילה עם חברתו סטייסי הארגריבס בעיר סטאליברידג', לא תיאר לעצמו כי ויכוח פעוט ביניהם בסוף הבילוי הלילי יסתיים בנעיצת נעלי העקב של חברתו בתוך עינו. זעקות השבר והכאב של טיילור נשמעו למרחקים, לאחר שקצה העקב, שאורכו 14 סנטימטר, נכנס דרך העין והגיע עד למוח.

ה"דוקרת" עשויה לקבל מאסר עולם

קציני המשטרה שמיהרו לזירת האירוע ועצרו את סטייסי ציינו כי הייתה זו תקיפה חמורה. "נראה שהיא הייתה נחושה לפגוע בו באורח קשה באמת", אמר אחד השוטרים. הארגריבס הובלה לבית משפט בעיר סמוכה, והיא נחשדת בעבירת תקיפה חמורה, עבירה שבבריטניה עשויה להוביל למאסר עולם.

שכניהם של בני הזוג סיפרו כי היחסים בין השניים, שהתגוררו בנפרד אבל באותו רחוב, היו תקינים לחלוטין. "לא ברור מה קרה במהלך הערב, יכול להיות שהם רבו", אמר אחד השכנים.

טיילור פונה לבית החולים ומצבו כעת מוגדר קריטי. גם אם חייו יינצלו והוא ישוב לאיתנו, הראייה בעינו לא תשוב לעולם.