מועדון החשפנות מציג: ריקודים חושניים למען האיטי

בעלי המרילינ'ס, מועדון חשפנות באוהיו, החליט לנצל את המשאבים שלו כדי לעזור לנזקקים וערך ערב מיוחד בו כל הכסף מהריקודים הפרטיים אותם הזמינו הלקוחות הועבר לארגון למען נפגעי רעש האדמה בהאיטי. למנהלת הארגון לא אכפת מאיפה הגיע הכסף, העיקר שממשיכים לתרום

החשפניות התרימו אלף דולרים למען האיטי (חדשות 2)

לאחר רעש האדמה שהיכה בהאיטי לפני כחודש, התגייסו ארגוני צדקה, אמנים, ומדינות רבות ברחבי העולם על מנת להעניק סיוע רפואי וכספי לניצולי האסון. אותם ארגוני צדקה ממשיכים בגיוס כספים למען המדינה - ועתה גם מועדוני החשפנות נרתמו למען המטרה הנעלה.

מועדון החשפנות מרילינ'ס שבטולידו, אחת מהערים הגדולות שבמדינת אוהיו בארה"ב, הזמין את קהל לקוחותיו לערב התרמה תחת הכותרת "ריקוד חושני למען האיטי". המועדון התחייב בפני הקהל שכל תשלום עבור ריקוד חושני ופרטי יעבור ישירות למען אחד מארגוני הצדקה המגייסים מזון וביגוד ומעבירים את הציוד להאיטי.

בעליו של מועדון החשפנות, קני סופרנו, סיפר כי היוזמה לגיוס כספים למען נזקקים עלתה עוד לפני האסון בהאיטי, אך לאחר שראו את הצורך בתרומה מיידית וגדולה, החליטו להוציא לפועל את הערב המיוחד, בסיומו הצליחו להתרים במועדון סכום של 1,000 דולרים. מנהלת ארגון הצדקה שקיבל את הכסף, לינדה גרין, שמחה מעצם העובדה כי הארגון מקבל תרומות. "לא אכפת לי מאיפה מגיע הכסף, אני מעריכה כל אדם וכל ארגון שראה את סבלם של תושבי האיטי, ומוכן לתרום מזמנו וכספו למענם.