עקירה עם גז - בלי צחוק

לא בטוח שבפקולטות לרפואת שיניים מלמדים את השיטה הזאת: אב אמריקני, מתאבק לשעבר מפלורידה, החליט לעקור את השן של בנו לא אצל רופא השיניים השכונתי אלא באמצעות הפגוש האחורי של הרכב שלו. למרבה המזל, זו רק השן שנפגעה ולא הילד שנגרר מאחורי הרכב המאיץ

תיעוד עם שיניים: אף אחד לא אוהב ללכת לרופא השיניים ולרוב כולנו דוחים את החובה הלא נעימה הזאת והולכים רק כשחייבים, אבל הורה אחד מפלורידה לקח את זה כנראה צעד אחד רחוק מדי. רוברט אברקרומבי מצא דרך מקורית - אולי מקורית מדי - לדלג על המסע המייגע עם הילד לרופא השיניים: הוא עקר את השן המטרידה של בנו בן ה-8 בעזרת השברולט קאמרו המשפחתית. השן נקשרה לפגוש, והאב דרך על דוושת הגז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ששוטף את הרשת נראה הילד, מציג בחיוך מפוחד משהו את הקשר על השן הבעייתית, כשמפיו נמתח חוט לפגוש האחורי של המכונית האדומה. האב, רוברט, נכנס למכונית, מתניע - ומאיץ כשהילד עם השן הקשורה נמצא מאחוריו.

למרבה המזל, רפואת השיניים החובבנית לא הסתיימה בתאונה או בפציעה קשה כפי שאפשר היה לצפות, ובאמת רק השן הקשורה נגררה משם. אברקרומבי, מתאבק לשעבר שידוע בשם "רוב הארסי", אמר שהוא נדהם מהפופולריות של הווידאו. בפעם הבאה, כדאי בכל זאת שינסה את רופא השיניים.