וודס יצא ממוסד הגמילה ממין - היישר לזרועות אשתו

האם שחקן הגולף האמריקני טייגר וודס ואשתו חוזרים לחיות יחד? לאחר התפוצצות פרשיות הסקס שניהל עם לפחות 12 נשים, והגמילה מהתמכרות לסקס, וודס מודה שניהל רומן עם 3 נשים וחוזר לביתו שבפלורידה - שם ישקם את יחסיו עם אשתו. מקורבים לזוג מציינים שיש עוד עבודה רבה לפנים וספק אם יצליחו להשיב את הגלגל לאחור

טייגר וודס ואשתו אלין נורדגרן, ארכיון (חדשות 2)

האם שחקן הגולף טייגר וודס חוזר לאשתו? השחקן השתחרר ממוסד הגמילה ממין בו היה מאושפז ושב לביתו שבקליפורניה לאחר שהסכים להודות שניהל רומנים עם שלוש נשים.

וודס בן ה-34, הודה שקיים יחסי מין עם רייצ'ל אוצ'יטל (34) שעבדה במועדון הלילה שבו בילה, ועם המלצרית ג'יימי גרבס בת ה-26. זהותה של האישה השלישית נותרה עלומה. מקור המקורב לבני הזוג סיפר כי וודס קיווה שההכרה שלו בהתמכרות לסקס וההודאה באמת, יעזרו לו בשיקום הנישואים עם אשתו.

וודס התאשפז לאחרונה במכון מיוחד לגמילה מהתמכרות מינית במיסיסיפי, שם שהה בששת השבועות האחרונים. אשתו, הדוגמנית השוודית לשעבר איליין אספה אותו מהמוסד ולקחה אותו לראות את שני ילדיו בפלורידה.

כעת מקווים חבריו של וודס שהטיפול שעבר יסייע לו לשקם את יחסיו עם אשתו. "יש להם עוד הרבה עבודה", אמר אחד מהם בספק רב. "הסיכוי שלהם לחזור לחיות כזוג נשוי בטווח הארוך נראה קטן כרגע".

עוד בנושא:

נמר מרוסן: טייגר וודס יעבור גמילה מסקס

טייגר וודס לוקח הפסקה מהגולף

הצרות הרומנטיות של טייגר וודס