ספרד: רכב הראלי יצא משליטה - ופגע בקהל

אם ובתה הפעוטה שהגיעו לצפות במרוץ מכוניות בספרד החליטו לעבור לעמדה טובה יותר כדי לצפות במרוץ. לרוע המזל, באותו רגע בדיוק סטתה אחת המכוניות מהמסלול והחליקה היישר לתוך הקהל, כשהיא מעיפה את הצופים באוויר. באופן מפתיע התקרית הסתיימה עם פציעות קלות בלבד. צפו בתיעוד האירוע

צופים נלהבים שהגיעו לראות את מירוץ המכוניות הזה בספרד לא ציפו שהדרמה העיקרית תתרחש בשולי הדרך: במהלך המירוץ סטתה אחת המכוניות מהמסלול והחליקה היישר למתחם שבו עמדו הצופים.

בסרטון שתיעד אחד האנשים בקהל, נראית אחת הצופות צועדת על גבי מסלול הראלי, כשהיא אוחזת בבתה הפעוטה ועוקפת את האנשים שניצבו בשולי המסלול. עדיין לא ברור מה גרם לאותה אישה לסכן אותה ואת בתה באופן כזה, אך לרוע המזל, באותה עת סטתה אחת המכוניות לתוך מתחם הקהל, כשהיא מעיפה את האם ובתה באוויר, יחד עם אנשים נוספים שעמדו בסמוך אליהן.

מנהלי התחרות עדיין בוחני את נהלי הבטיחות שאפשרו הליכה על מסלול המרוצים באופן חופשי. זאת, למרות שבאופן מפתיע כל הצופים שנפגעו מהמכונית, נותרו עם פציעות קלות בלבד. התקרית האחרונה  שזכתה לתיעוד המצמרר תעלה בוודאי מחדש את נושא הבטיחות בתחרויות מסוג זה על הפרק. במקביל, הנסיבות שהובילו לאיבוד השליטה מצד הנהג עדיין נמצאות בחקירה.