האם לאדולף היטלר היו בעיות זיקפה?

ספר חדש היוצא לאור בימים אלה טוען: הצורר הנאצי לקח תרופה הדומה במרכיביה לכדור ה"ויאגרה", והכילה כמויות רבות של טוסטסטרון. "האמין כי הדבר יסייע לו להרגיש צעיר עם המאהבת שלו אווה בראון", נכתב בספר. עוד נחשף כי הנאצי נטל לא פחות מ-82 תרופות במהלך המלחמה

היטלר ואווה בראון. סודות מחדר המיטות (חדשות 2)

האם גם לצורר הגדול בעולם היו בעיות בתפקוד המיני? ספר חדש טוען שדווקא כן. בספר "האם היטלר היה חולה?" נטען כי בין 82 התרופות השונות שנטל אדולף היטלר, מנהיגה של גרמניה הנאצית, הייתה גם תרופה שהייתה מורכבת ממרכיבי ה"וויאגרה" של היום, ובה מרכיבים המעוררים את גן הטסטוסטרון.

בספר, המבוסס על מסמכים רפואיים של ד"ר תאודור מורל, שהיה לאחד הרופאים הבכירים ברייך הנאצי, תועד כי היטלר היה זקוק ליותר ויותר תרופות במהלך המלחמה. את התרופות היה מעבר לו הרמן גרינג, מפקד חיל האוויר הנאצי, שהיה אף הוא מכור למורפיום.

ה"וויאגרה" הוזרקה ישירות לווריד

על פי הספר, את ה"וויאגרה" היה מקבל היטלר באמצעות זריקה. ד"ר מורל הזריק לו מספר פעמים במהלך שנת 1944 את החומרים המרובים בטסטוסטרון ומרכיבים נוספים - ישירות למחזור הדם. "היטלר, אז בן 55, האמין כי הדבר יסייע לו להרגיש צעיר עם המאהבת שלו אווה בראון שהייתה אז בת 32", נכתב בספר.

עוד מתועד בספר כי היטלר קיבל תרופות רבות שהיו קשורות לשמירתו על ערנות וכוח. "באחד הימים במלחמה קיבל היטלר 28 תרופות שונות", נכתב. עוד נחשף כי היטלר סבל מלחץ דם גבוה, התכווצויות ועיוותים, כאבי ראש ואף עבר מספר פעמים ניתוח להוצאת גידולים זעירים ממיתרי קולו. "היטלר קיבל גם תרופות רבות נגד התקררות", נכתב.