כלבים שעושים סקי כבר ראיתם?

לא רק בני אדם חובבים סקי וסנובורד: לחבורת כלבי בולדוג מקליפורניה יש תחביב מאוד לא אופייני לכלבים - סנובורד. הארבעה מגלים כישורים יוצאי דופן וקורעים את המדרונות המושלגים. טילמן בן ה-4, כבר שבר בעבר את שיא גינס ברכיבה על סקייטבורד. צפו בכלבים הגולשים

טילמן, בולדוג חסר פחד, כבר מוכר ככלב המהיר בעולם שרוכב על סקייטבורד. עכשיו, הוא מצא לעצמו תחביב חדש ולא אופייני להולכים על ארבע - גלישה על סנובורד. טילמן, בן ה-4, וכמה מחבריו הפרוותיים - לייל, רוז וסאלי, עושים תצוגה מרשימה במיוחד כשהם על המדרונות המושלגים בקליפורניה.

"טילמן הוא המהיר שבחבורה", סיפרה לקסי בירמן, בת ה-32 מקליפוניה שמאמנת את הכלבים. "הוא אוהב מהירות והוא הכלב הגולש המהיר ביותר בכל הזמנים - על סקייטבורד ועכשיו גם על סנובורד. לייל אוהב לגלוש במדרון החלק, בעוד רוז אוהבת לעשות תעלולים, ותמיד מקבלת נקודות על הסגנון שלה - הקרש מסתובב והיא מצליחה להישאר עליו".

טילמן כבר הוכיח את עצמו לאחר שהוכתר בספר השיאים של גינס כגולש הסקייטבורד המהיר בעולם. "זה מדהים לראות שלכלב יש תשוקה לתחום הזה", הוסיפה לקסי.

"הכלבים מסתכלים אחד על הביצועים של השני ומתחרים ביניהם. הם רוכבים עם חיוך על הפנים. לבולדוגים יש שיווי משקל, אז קל להם לעמוד על הקרש, זה בא להם בטבעיות".