מראה של ג'סיקה אלבה יחזיר אהבה?

צעירה סינית שנפרדה מאהובה לאחר שזה פיתח אובססיה למראה של השחקנית האמריקנית ג'סיקה אלבה תעבור ניתוח פלסטי כדי שתראה כמו השחקנית ההוליוודית ומקווה שאהובה יחזור אליה בעקבות המראה החדש

ג'סיקה אלבה- המראה שיחזיר את האהבה? (חדשות 2)

מה הייתם עושים כדי להחזיר לחיים אהבה נכזבת? בחורה מסין בת 21 העונה לשם קסיונגינג החליטה שכדי להחזיר אל חיקה את אהובה שממנו נפרדה, היא תעבור ניתוח פלסטי שיקנה לה את המראה של השחקנית האמריקנית המפורסמת ג'סיקה אלבה, ששחקה בסרט "ארבעת המופלאים" ובסדרה "מלאך אפל".

מכל השחקניות בעולם למה דווקא רוצה לעצמה קסיונגינג את המראה של ג'סיקה אלבה? הסיבה נעוצה בפנטזיה של אהובה לשעבר. הבחור בן ה-28 שפיתח אובססיביות לג'סיקה אלבה ואף כיסה את קירות הדירה המשותפת של השניים בתמונותיה של אלבה. האהוב ששמו לא פורסם גם אמר לקסיונגינג במהלך השנה וחצי בה היו השניים במערכת יחסים שהיה רוצה שהייתה נראית כמו השחקנית ההוליוודית ואפילו קנה לה פאה בלונדינית שתתאים למראה.

לפני כחודש, לא יכלה קסיונגינג לשאת יותר את האובססיה של בן זוגה לשחקנית ההוליוודית ועזבה אותו. "הייתי עצובה מאוד כשנפרדתי מבן זוגי. וגם לא עזרו לי העידודים של חברים טובים שבאו לתמוך בי. חברים אחרים הציעו שאעשה ניתוח פלסטי, כדי להיות דומה לג'סיקה אלבה", ספרה קסיונגינג בבית החולים שהסכים לנתח אותה ולמלא את בקשתה להקנות לה מראה דומה לשחקנית ההוליוודית.

בית החולים הסכים לנתח בחינם

הניתוח יהיה בהיקף מאוד גדול, וידרשו אף כמה ניתוחים על מנת להשלים באופן מלא את המראה המבוקש. למרות שמנהל בית החולים שוחח עם קסיונגינג ובקש ממנה לשקול מחדש את רצונה להראות כמו אלבה ואף הציע לה ניתוחים אחרים על מנת לשפר את המראה הנוכחי שלה או אפילו עזרה פסיכולוגית, הסכים בית החולים לבצע את ניתוחי העיניים והאף בחינם וזאת כדי שיוכל להציג את יכולותיו.

לאחר שנפרדה מבן זוגה, בקשה קסיונגינג בפורומים אינטרנטיים עזרה לזכות בחזרה בליבה של אהובה. למרות שהרבה בלוגרים הציעו לה לוותר על ברעיון של הניתוח הפלסטי, היא החליטה להמשיך עם החלטתה ולעבור את הניתוח. "מעולם לא הצלחתי להתגבר עליו" אמרה לפני הניתוח "אם אחרי הניתוח הוא עדיין לא ירצה שנחזור להיות ביחד, אני אוותר עליו, אתחיל מחדש ואמשיך בחיי".