כלבים נשכו למוות את הבעלים שלהם

שלושה כלבים מגזע תוקפני היו אמורים להיות מומתים לאחר שתקפו אדם לפני כמה שנים, אך בית משפט החליט לשחררם לחסות הבעלים שלהם. ביום שלישי האחרון הם גמלו לו רעה תחת טובה - ונשכו אותו למוות. בסופו של דבר הם הומתו כבר ביום למחרת

רק לאחר שאחד הכלבים תקף את המטפל הוחלט להמיתם (חדשות 2)

באירוע מזעזע בלובליאנה, בירת סלובניה, נשכו למוות שלושה כלבים את הבעלים שלהם שבסך הכל ניסה להציל אותם ממוות בטוח.

לפני ארבע שנים תקפו שלושת הכלבים, מגזע הבול-מסטיף, אדם שעבר בדרכו ליד ביתו של הבעלים שלהם וכלל לא התגרה בהם. כתוצאה מהתקיפה נפצע האדם באורח קשה ונזקק לטיפול רפואי דחוף בבית החולים. בתגובה למעשה נתפסו הכלבים, נכלאו במכלאה של הרשויות בעיר למשך כמה שנים, ובמקביל ניהל הבעלים מאבק משפטי עיקש לגבי גורלם של כלביו התוקפניים.

בעיצומו של המהלך המשפטי, תקפו הכלבים פעם נוספת - הפעם את אחד העובדים במכלאה בה היו כלואים. גם הפעם נזקק העובד לטיפול רפואי בעקבות מקרה התקיפה. כתוצאה מהתקיפה השנייה החליטו הרשויות להמית את הכלבים.

עם זאת, לא הרפתה ההחלטה להמית את הכלבים את ידיו של הבעלים האוהב, רופא במקצועו, שהצליח ביוני האחרון לשחרר את כלביו ולהחזירם תחת חסותו. זה אמנם עלה לו לא מעט כסף ובמאבק משפטי ארוך, אבל הוא הצליח. סוף טוב לסיפור? לא ממש.

האופוזיציה דרשה את התפטרות שר החקלאות

ביום שלישי האחרון תקפו שלושת הכלבים פעם נוספת, והפעם התוצאה הייתה קטלנית. למרות שנאבק במשך ארבע שנים להציל אותם ממוות, תקפו הכלבים את הבעלים שלהם והרגו אותו, עוד בטרם הגיעה המשטרה לביתו.

בעקבות הריגתו של הבעלים על ידי כלביו, שכבר תקפו פעמיים בעבר והיה ידוע כי הם מועדים לפורענות, דרשו נציגי אופוזיציה בסלובניה כי שר החקלאות יתפטר מתפקידו. הם טענו כי הוא המחזיק באחריות על כך שהכלבים הבעייתיים שוחררו מהמכלאה בה שהו. שר החקלאות לא התפטר בסופו של דבר, אך הכלבים שנכלאו פעם נוספת בעקבות התקיפה השלישית הומתו בסופו של הסיפור העצוב הזה.