מדונה ובן זוגה חסוס החליטו: נפרדים

שנה אחרי הזיווג המתוקשר, מלכת הפופ והדוגמן המצליח החליטו להפריד מיטות. מקורבים לשניים אמרו כי תחומי העניין של השניים כבר לא משותפים, וכי הם מיצו את הקשר. מדונה לחבריה: "נגמרו לנו הנושאים לשוחח עליהם"

אחרי הצמד "בראנג'לינה" - זוג נוסף מפריד את המיטות: מלכת הפופ הבינלאומית מדונה נפרדת מחברה חסוס לוז - כפי שמדווח הבוקר העיתון "סאן" הלונדוני.

על פי הדיווח, סיבת הפרידה טמונה ככל הנראה בפער הגילאים המהותי בין השניים - 28 שנים. "הגילאים יצרו פערים גדולים בתחומי העניין של השניים", אמרו מקורבים לשניים לעיתון. אלו הוסיפו כי גם הלו"ז הצפוף של השניים היווה גורם מרכזי בפרידה.

"הפרידה לא הייתה חיובית לגמרי, אבל חסוס הוא זה שיזם את העניין", מפתיע גורם המקורב לשניים ומוסיף: מלכת הפופ וחסוס נמצאים במקומות שונים בחייהם. "זה שהדבר החזיק מעמד שנה נראה נס לרובנו", מספר חבר של מלכת הפופ. "שניהם הרוויחו ממערכת היחסים, אבל זה די נגמר למעשה".

האמא דווקא מרוצה

העיתון אף דיווח כי מדונה התוודתה על הפרידה בפני מקורביה. "נגמרו לנו הדברים לשוחח עליהם, זה כבר ממש מוגזם למצוא מכנה משותף בימים אלה. יש לנו את עניין הקבלה, וזהו פחות או יותר".

וחוץ מהמעריצים והמעריצות, יש עוד מי שיצא מרוצה מהפרשה: אימו של חסוס, שהביעה לא אחת את סלידתה מפרשיית האהבים בין השניים. היא עצמה צעירה ממדונה ב-14 שנה.

מדונה וחסוס החלו לצאת באוקטובר 2008 אחרי הגירושים המתוקשרים של מלכת הפופ מבעלה, הבמאי הבריטי, גאי ריצ'י - בתום שמונה שנים של מערכת יחסים.