הסיגריה התפוצצה בתוך הפה - שש שיניים עפו

גבר אינדונזי איבד שש שיניים לאחר שסיגריה התפוצצה לו בתוך הפה בזמן שרכב על אופנוע. "אני מעשן מאז גיל בית הספר ובחיים לא קרה לי דבר כזה", אמר אנדי סוסנטו בן ה-31. כעת הוא יקבל כ-5 מיליון רופי פיצוי ומימון מלא של כל ההוצאות הרפואיות

סיגרית נפץ. אילוסטרציה (חדשות 2)

אומרים שהעישון מזיק לבריאות, אבל אזרח אינדונזי שמעשן כבר שנים ארוכות, לא הבין עד כמה. האינדונזי איבד שש משיניו לאחר שסיגריה שעישן בזמן שרכב על אופנוע - התפוצצה בפיו. כעת הוא צפוי לקבל פיצוי של חמישה מיליון רופי (כ-2,000 שקל) מחברת הסיגריות, ומימון מלא של כל ההוצאות הרפואיות שנגרמו לו כתוצאה מהתקרית.

אנדי סוסנטו בן ה-31 סיפר לתקשורת האינדונזית כי הוא היה מופתע כשהסיגריה פשוט התפוצצה לו בתוך הפה. "התקרית הייתה כל כך בלתי צפויה. אני מעשן מאז גיל בית הספר ובחיים לא קרה לי דבר כזה", אמר. כעת עבר הנושא לחקירת המשטרה שתנסה לברר מה היו הגורמים שגרמו לפיצוץ בפיו של סוסנטו, שהצהיר כי בכוונתו להתנזר מעכשיו מעישון.

"אנחנו בקשר עם המשטרה ועדיין מחכים לתוצאות הבדיקות המעבדתיות", אמר דובר החברה איוון סוליסטיו למגזין אינדונזי מקומי. "אנחנו לא שמים שום חומרים מיוחדים בסיגריות, כך שאנחנו חושבים שמדובר במקרה מוזר מאוד. זו הפעם הראשונה שזה קורה לנו", הוסיף סוליסטיו.

באינדונזיה נמצא שיעור המעשנים הגבוה ביותר בעולם, עם למעלה מ-60% מהגברים במדינה שמעשנים. כעת הם יצטרכו להיזהר קצת יותר עם מה שיכניסו לפה.