הבנקאי עלה לשידור חי - ושכח מאחוריו את הפורנו פתוח

בנקאי אוסטרלי עלה לשידור כמדי יום בטלוויזיה כדי לדווח על העליות והירידות בבורסה. אלא שחברו שיושב מאחוריו שכח לכבות את מסך המחשב שלו, והשאיר תמונות של בחורות ערומות כמעט לחלוטין - להנאת צופי הטלוויזיה כולם. עכשיו הבנקאי הזה הסתבך עם מנהלי הרשת - וכנראה שגם עם אשתו

הערווה שנתגלתה ברבים: בנקאי אוסטרלי בסידני שצפה בתמונות פורנוגרפיות במקום עבודתו חשב שרק הוא רואה את הדוגמנית הערומה על המסך, אבל למזלו הרע של הבחור - ממש באותו רגע רואיין אחד מחבריו בטלוויזיה, כשמעשיו של חובב הפורנו נקלטו היטב בעדשת המצלמה להנאת הצופים.

נראה שהבנקאי האוסטרלי השתעמם מבהייה מממושכת בגרפים שעל המסך והחליט לקחת פורקן קל מעבודתו הקשה עם תמונות עירום של הדוגמנית והשחקנית מירנדה קר. עכשיו כל אוסטרליה, ובקרוב בכל העולם, יודעים בדיוק מה הטעם שלו בנשים.

גם כשאחד העובדים בבנק הגיע לשוחח עם הבנקאי, הוא לא הסתיר את התמונות, אלא המשיך לשוחח עימו בחופשיות. ממש לקראת סוף הדיווח החדשותי סובב הבנקאי את מבטו ורק אז קלט שמעשיו תועדו ושודרו בטלוויזיה - והפך אדום לחלוטין.

מעבר למבוכתו ולבעיות שהדבר עשוי לגרום לו עם אשתו, יצטרך הבנקאי חובב הפורנו לענות לממוניו על המון שאלות נוקבות. "לבנק יש מדיניות קשוה בנוגע לשימוש בטכנולוגיה בשטח הבנק והנושא שעלה היום מהדיווח של ערוץ 7 יטופל באופן פנימי", נכתב בהודעת הבנק.

"סיקור חי הוא דבר שתמיד מאוד מסוכן בגלל שתמיד יש את הסיכוי שמשהו בלתי קביל לשידור יצוץ פתאום ואז מאוחר מדי להתחרט", אמר מקור בעולם הטלוויזיה.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?