האם ברלוסקוני בורח מאשתו לישראל?

רגע לפני שיצא לישראל, לקדם מו"מ ולשפר את היחסים עם המדינה, ערך ראש ממשלת איטליה פגישה אחת לא קלה עם ורוניקה לאורו, מי שהייתה אשתו במשך 19 שנים. השניים בילו לראשונה באותו החדר מאז המסיבה שברלוסקוני ערך לדוגמנית ההלבשה התחתונה, כשעל הפרק 3.5 מיליון דולר, דמי מזונות אותם דורשת רעייתו

סילביו ברלוסקוני - בדרך לישראל (AP)

את הלילה שלפני הביקור ישראל ניצל סילביו ברלוסקוני, ראש ממשלת איטליה בן ה-73, לפגישה עם רעייתו ורוניקה לאורו בת ה-53. לא, לא היה מדובר באיחוד לבבות מרגש והזדמנות לרומנטיקה אחרונה לפני טיסתו לישראל, אלא בפגישה רשמית בין עורכי הדין של בני הזוג שבאו לדון בפרטים האחרונים לקראת הגירושים של סילביו וורוניקה.

לטענת לאורו, היא לא יכולה לחיות יותר עם גבר ש"מתרועע עם קטינות", כך לדבריה, ודורשת 3.5 מיליון דולר לחודש, דמי מזונות, ממי שהיה בעלה במשך 19 השנים האחרונות. רעייתו של ברלוסקוני מתייחסת גם ל"ידידתו המיוחדת" של ברלוסקוני, דוגמנית הלבשה תחתונה בשם נעמי לטיציה, שקיבלה יחס יוצא דופן מראש הממשלה שתועד בעדשות המצלמות ביום הולדתה ה-18.

ברלוסקוני כמובן מתנגד לתשלום החודשי שדורשת רעייתו ומוכן לשלם לה סכום "צנוע" של 200 אלף דולר בלבד. עיתון בבעלותו של ברלוסקוני טוען שלאורו עצמה לא הייתה נאמנה לבעלה במשך השנים וניהלה רומן עם שומר הראש שלה. עם זאת, לאורו מכחישה את השמועה מכל וכל.