קליפורניה: התלמידים צילמו קליפ - והצילו את ביה"ס מסגירה

הם רק תלמידים בקליפורניה, מה שלא מנע מהם להילחם למען בית הספר היסודי שלהם. בתוך שבועיים הם הצליחו לגייס 300 אלף דולר באמצעות קליפ מרגש שהעלו ליו-טיוב - והצילו את בית הספר מסגירה. צפו מה יכולים לעשות אנשים קטנים עם תושייה גדולה

זה לא כל-כך נעים לראות בית ספר סגור: מתברר שיש ילדים שממש אוהבים ללכת ללימודים. מי שהציל את בית הספר היסודי "בלייק וורת'" שבקליפורניה מסכנת סגירה הם התלמידים עצמם - בזכות קליפ מרגש ונוגע ללב שהעלו ליו-טיוב.

בתחילת החודש הודיע מנהל בית הספר הקתולי כי בשל חובות כספיים המוסד ייסגר - אם לא יצליחו לגייס 200 אלף דולרים. התלמידים, שנלחצו במיוחד מהבשורה המרה, החליטו לעשות צעד מיוחד לטובת הצלת בית הספר היקר להם.

בכינוס שערכו התלמידים המודאגים הציעו חברי כיתות ח' את הרעיון של גיוס תרומות באמצעות סרטון שיפיקו בעצמם. יתר הילדים מיד הסכימו על הרעיון והחלו בעבודה. התוצאה מרגשת למדי: התלמידים, יחד עם סגל המורים, מבקשים את עזרת הצופים, על רקע השיר "SOS" של להקת אבבא.

התלמידים לא שיערו לעצמם שהסרטון יהיה הצלחה כה גדולה: הם הצליחו לגייס 100 אלף דולר יותר מהסכום לו שאפו - בתוך שבועיים. "זו הייתה הפנייה האקטיבית של הילדים שרצו לעזור לעצמם", אמר קאנדאס טאמפוסי, מנהל בית הספר. בזכות התושייה הגדולה של האנשים הקטנים ימשיך בית הספר לפעול כרגיל.