הבוגד השבועי: הכדורגלן ג'ון טרי

היום התיר שופט בריטי לפרסם כי קפטן של נבחרת אנגליה וקבוצת צ'לסי, הכדורגלן ג'ון טרי, ניהל רומן עם דוגמנית צרפתיה שיצאה עם חברו לקבוצה, ויין ברידג'. טרי ביקש בתחילה למנוע את פרסום הפרשה בטענה שעוד לא הספיק לספר על הרומן לאשתו. השופט טען שהבקשה מופרכת ונתן דרור לסיפור שמזעזע את בריטניה

ג'ון טרי, בלם נבחרת אנגליה וקבוצת צ'לסי הבריטית, מצטרף לשחקן הגולף טייגר וודס. הלילה נחשף כי הכדורגלן האנגלי הנשוי ניהל רומן עם דוגמנית צרפתייה בשם ונסה פרונסל, בת זוגו של השחקן ויין ברידג', לשעבר חברו של טרי בצ'לסי, וכיום שחקן קבוצת מנצ'סטר סיטי. הרומן בין השניים התקיים בעוד פרונסל ובריידג' יוצאים יחד.

היום החליט בית משפט במדינה לדחות את בקשתו של טרי לקבלת צו שימנע את פרסום הפרשה מנימוק של שמירה על פרטיותו ובנוסף אף הטיל עליו לשלם כ-20 אלף פאונד (כ-120 אלף ש"ח), הוצאות משפט לעיתון בריטי אותו תבע.

השופט שדחה את בקשתו של טרי טען כי לפי החומר שהונח בפניו לא מדובר בבקשה שמונעת מתוך אינטרס לשמור על הפרטיות, אלא יותר כזו שבאה להגן על עסקאות חסות שמכניסות לשחקן הרבה כסף בשנה.

טען שטרם הספיק לספר על הבגידה לאשתו

השערורייה הנוכחית היא רק האחרונה בתקריות שאירעו לשחקן לאחרונה ומעמידה את עתידו בנבחרת אנגליה בסימן שאלה גדול. ייתכן בהחלט כי מאמן הנבחרת יבחר שלא לשתף את טרי במשחקי גביע העולם שייערכו בקיץ הקרוב בדרום אפריקה. פסק הדין התקבל בברכה בקרב התקשורת בבריטניה שביקרו בתחילה בדלתיים סגורות את דרישתו של טרי להשתיק את הפרשה.

טרי בן ה-29 התחתן בשנת 2007 עם אישה בשם טוני פול והוא כיום אבא לתאומים. במשך תקופה לא קצרה הצליח טרי לשמור את הרומן בסוד, אך לפני כשבועיים נודע לו שאחד מכלי התקשורת במדינה "עלה על הסיפור" ומתכנן לפרסמו.

בתצהיר מטעמו של הכדורגלן שהוגש לבית המשפט, נכתב כי טרי לא סיפר לאשתו על הרומן ולכן הוא מבקש למנוע את פרסומו עד שימצא את הזמן המתאים לשוחח איתה. "אני לא מוצא את הטענה הזו אמינה מאחר שהשמועות שמסתובבות במקרה הנוכחי בהחלט ייתכן שכבר הגיעו אליה", כתב השופט בהחלטתו לדחות את בקשתו של טרי.

זוהי אינה ההסתבכות המשפטית הראשונה של טרי. בשנת 2001 הואשם השחקן, יחד עם שלושה שחקנים נוספים, כי שם ללעג תיירים אמריקנים שביקרו במדינה, בשעה שהיה שיכור. בחודש מרץ 2008 הוא נקנס ב-60 פאונד (כ-350 שקלים) כשהחנה בחניית נכים בזמן שאכל פיצה.