ארה"ב: בן 3 התקשר למשטרה והציל את סבתו ממוות

מוקדן המשטרה הופתע מאוד כשמצדו השני של הקו בקע קולו של פעוט בן 3, שדיווח על כך ש"אמא של אמא חולה". לאחר תחקור קצר, הבין השוטר כי סבתו של הפעוט נמצאת בהתקף פרכוס ושלח לבית אמבולנס שהציל את חייה. למזלה של הסבתא, רק שבוע לפני המקרה הדריכה האם את בנה כיצד להתקשר למוקד החירום. האזינו לשיחת הטלפון למשטרה

ילד בן שלוש מניו ג'רזי הוכרז היום כגיבור העיר לאחר שהצליח להציל את סבתו ממוות בטוח.

הפעוט חייג למוקד החירום של המשטרה לאחר שסבתו סבלה מהתקף והחלה לפרכס על הרצפה. למזלה של הסבתא, ג'יידן בולי, נכדה בן ה-3 היה חכם מספיק כדי לפעול מהר ולהרים את הטלפון.

המוקדן בצידו השני של הקו היה קצת מופתע מן הקול הצעיר שבקע מן השפורפרת, אך שמר על קור רוחו. "מה מצב החירום?", שאל המוקדן את בולי. "אמא של אמא חולה", השיב הפעוט מבלי להתבלבל.

"מה הבעיה איתה?", שאל המוקדן ובולי, בתמימות של ילד בן 3, ענה פעם נוספת: "אמא של אמא חולה". לאחר מספר חילופי דברים הצליח המוקדן להבין כי ככל הנראה הסבתא סובלת מסכרת ושלח אמבולנס לדירה.

כמה ימים לפני התקרית לימדה אמו של בולי את בנה הקטן כיצד לחייג למוקד החירום למקרה שאירוע מן הסוג הזה יקרה. לטענת הרופאים, הדבר עזר להציל את חייה של הסבתא, מאחר שעוד כמה דקות והיא כבר הייתה מתה. נכון לעכשיו, לפי הערכת הרופאים, היא צפויה להיות בסדר גמור.