צפו בהרס: המשאית מוטטה את הגשר

כך לא נוהגים מתחת לגשר: נהג טורקי התנגש בגשר להולכי רגל בשעה שהמנוף על משאיתו היה מורם - והביא להרס מוחלט. הגשר התפורר לגמרי ורק בנס נפצעו קל רק שני בני אדם באירוע - נהג המשאית והולך רגל מופתע שהיה על הגשר. בחקירתו אמר הנהג כי ככל הנראה התרומם המנוף במפתיע. כך זה נראה

נס גדול מול המצלמה: בכביש ראשי באיסטנבול התנגש נהג משאית פזיז בגשר הולכי רגל. המכה האדירה של המשאית העיפה חלקי בטון לכל עבר ומוטטה את הגשר לחלוטין. רק במזל היה רק הולך רגל אחד על הגשר בזמן הפגיעה, והוא והנהג היו הנפגעים היחידים בתקרית ונפצעו קל.

כפי שניתן לראות בווידאו שלפניכם, הנהג נסע על הכביש כאשר המנוף שמחובר לצד האחורי של המשאית היה מורם - מה שגרם להתנגשות בגשר. הולכי רגל נוספים שהיו בסמוך מיהרו לברוח מהמקום, כשחלקם ניגשים לאזרח שנפל מהגשר ופינו אותו מהאזור.

משטרת איסטנבול שפתחה בחקירת האירוע עצרה את הנהג לחקירה וניסתה להבין מדוע הוא נסע עם המנוף מורם. לטענת ערוץ טלוויזיה טורקי, אמר הנהג בחקירתו כי הוא כלל לא היה מודע לכך שהמנוף התרומם וכי ככל הנראה הדבר קרה באופן פתאומי.

בעקבות התאונה נסגר הכביש לתנועה למשך מספר שעות ונפתח רק לאחר שפונו ההריסות מהכביש. את הגשר עצמו ייקח עוד זמן רב עד שיצליחו לתקן, או ליתר דיוק - לבנות מחדש.