היסטוריה: עומרי כספי נבחר ל"אולסטאר"

הישראלי הראשון ב-NBA עשה היסטוריה כשנבחר לסגל הרוקיס במשחקי שבוע ה"אולסטאר" שייערכו בשבוע השני של חודש פברואר. בנימוק לבחירתו של כספי נכתב: "הנציג הישראלי הראשון ב-NBA השתפר באופן יציב עד כה". עומרי כוכב עליון

הישראלי הראשון ב-NBA עושה שוב היסטוריה: עומרי כספי, שחקנה של קבוצת "סקרמנטו קינגס" נבחר היום לסגל המורחב של הרוקיס (נבחרת השחקנים שזו עונתם הראשונה בליגה) במשחק ה"אולסטאר" של ה-NBA, שייערך בשבוע השני של חודש פברואר. לצידו של כספי נבחר גם חבר קבוצתו טייריק אוונס.

למרות שזו עונתו הראשונה של כספי בליגה הטובה בעולם, הוא לא חשש מהמשחקים הקשים ופתח את העונה עם נתונים מרשימים. נכון להיום עומדים הממוצעים של כספי על 12.2 נקודות, 4.8 ריבאונדים ו-27.6 דקות למשחק - נתונים שללא ספק היוו גורם משמעותי בהכללתו בסגל. בנימוקים להכללתו של כספי בסגל נכתב כי "הנציג הישראלי הראשון ב-NBA השתפר באופן יציב עד כה".

הצטיין מהרגע הראשון

עומרי כספי נבחר בקיץ האחרון במקום ה-23 בסיבוב הראשון על ידי קבוצת "סקרמנטו קינגס" והפך ישראלי הראשון שנבחר בסיבוב הראשון בדראפט. ב-9 ביולי הוא חתם על חוזה רשמי בקבוצתו. ב-6 בינואר דורג כספי במקום הראשון בדירוג הרוקיס של ה-ESPN.

ב-28 באוקטובר עצרה כל מדינת ישראל את נשימתה כשהנציג הראשון ב-NBA ערך את משחק הבכורה שלו בליגה הטובה בעולם. כספי שלא פתח בחמישייה עלה כמחליף ולאחר 17:46 דקות בתוך המשחק קלה את שתי הנקודות הראשונות שלו בליגה הטובה בעולם. את הערב הוא סיים עם 13 נקודות.

לאחר המשחק אמר כספי: "זה משחק ראשון ומאוד התרגשתי, היה נחמד לשבור את הקרח ולקלוע". עוד אמר הפורוורד הישראלי: "אני אמשיך לעבוד קשה ולהוכיח את עצמי, בסך הכל אני משחק עם ומול השחקנים הכי טובים בעולם, אני צריך להתאמץ כדי לשמור על רמת משחק גבוהה".

עומרי כספי בליגה הטובה בעולם:

עומרי כספי מארח אותנו בביתו

כספי בבכורה חלומית

עומרי כספי נבחר בסיבוב הראשון בדראפט וישחק ב"סקרמנטו קינגס"