כך חשפה אשתו של טייגר וודס את הבגידה

אלין נורדגרן חשדה שבעלה שחקן הגולף המוכשר בוגד בה, ועל כן המתינה לשעת כושר על מנת לחטט בטלפון הסלולרי שלו. כשנרדם, היא שלחה הודעת טקסט למספר שהופיע בטלפון - וקיבלה הודעה בחזרה: "מתי נתראה בפעם הבאה?". מייד חייגה למספר - והתעמתה עם האישה

אלין נורדגרן. ותודה לפלאפון (הטלגרף)

לא רק האישה של - אלא גם בלשית מהשורה הראשונה: הדוגמנית אלין נורדגרן, אשתו של שחקן הגולף טייגר וודס, הצליחה לגלות עם מי בדיוק הוא בוגד בה - באמצעות שליחת מסרונים מהטלפון הסלולרי שלו, תוך שהיא מתחזה לו, כך מדווח היום העיתון "דיילי טלגרף". על פי הדיווח, התכתבה נורדגרן עם האישה המסתורית - וכך חשפה את דבר הבגידה.

העיתון מדווח כי נורדגרן המתינה באחד הערבים שבעלה יירדם במיטתם של השניים, ולאחר שחשדה בדבר התכתבויותיו התכופות במכשיר הנייד. היא ניגשה למכשיר והחלה לבדוק את ההודעות הנכנסות והיוצאות. הדוגמנית מצאה הודעות שונות משמות שלא היו מוכרים לה. היא החליטה לשלוח לאחד המספרים הודעת טקסט ובה כתבה בשמו של וודס: "אני מתגעגע אלייך".

"ידעתי שזו את!"

לא חלף זמן רב עד שהגיעה התשובה מאותו המספר. "מתי נראה אחד את השני בפעם הבאה?", נכתב בהודעה. על זה, מדווח העיתון, לא עברה אשתו של וודס לסדר היום. היא חייגה מייד למספר הטלפון שהופיע על צג המכשיר - וכשהאישה ענתה מהצד השני של הקו, הטיחה בה: "ידעתי שזו את!". השתיים החליפו דברים בטלפון הנייד - ואז ניתקו את השיחה ביניהן.

העיתון מחשיב את התקרית הזו כאחת מיני כמה, שאירעו לאשתו של וודס ואשר שכנעו אותה כי אכן בעלה בוגד בה. מאז, על פי הדיווחים, הוכנס וודס למוסד מיוחד לטיפול בהתמכרותו למין.