בן 7 גייס 130 אלף דולר להאיטי

צ'ארלי סימפסון בן ה-7 לא יכול היה עוד לשבת בבית ולראות את התמונות הקשות מהאיטי. הוא החליט לצאת למסע אופניים סביב הפארק ולאסוף תרומות עבור הנזקקים. בהתחלה קיווה צ'ארלי לגייס 800 דולר, בסוף זה נגמר בהרבה יותר

יוצא להציל את האיטי. צ'רלי סימפסון (ananova)

בזמן שמרבית הילדים בגילו לא יודעים כלל מה קורה בעולם, החליט צ'רלי סימפסון בן השבע לעשות משהו לטובת נפגעי רעש האדמה הקטלני בהאיטי.

צ'ארלי, המתגורר בפרבר בלונדון, יצא למסע אופניים של כשבעה קילומטרים סביב פארק הסמוך לביתו, במטרה לגייס כספים למדינה ההרוסה. "אני רוצה לצאת לנסיעה ומחפש ספונסרים, בגלל שהייתה רעידת אדמה חזקה והרבה אנשים איבדו את חייהם", כתב צ'ארלי באתר אינטרנט . "אני מעוניין לקנות להם אוכל, מים ואוהלים".

קריאתו הנרגשת של הילד החביב נגעה בלבם של אנשים רבים ברחבי העולם והתרומות זרמו במהרה. אם בהתחלה קיווה צ'ארלי לגייס 800 דולר, בסוף המסע הוא כבר ספר 130 אלף ירוקים. יחד עם התרומות, צ'ארלי היה מוצף בהודעות תמיכה. "כל הכבוד - אתה השראה לכולנו", כתבה לו אחת התורמות.

גם אמו התקשתה להסתיר את התרגשותה. "אני מאוד גאה בו", ציינה בסיפוק. "הוא באמת הרגיש שמשהו צריך להיעשות. זה היה נהדר לראות אותו כל כך חדור מוטיבציה".

רעש האדמה בהאיטי - סיקור מיוחד:

 גיבורים: ביה"ח הישראלי בהאיטי נסגר - המשלחת תשוב לארץ

תיעוד: כך חולצה אישה בת 70 מההריסות

האיטי: נמצאה הנעדרת הישראלית

דיווח: רעש אדמה עז פקד את האיטי

הערכות: רבבות נהרגו ומיליונים יישארו ללא קורת גג

מומחה: "אל תחשבו שכאן לא יהיה רעש אדמה"

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?