מזל טוב: השמינייה המפורסמת בעולם חוגגת שנה

שנה לאחר שהעולם סער בעקבות לידה של שמינייה בארצות הברית, היום חוגגים שמונת התינוקות יום הולדת שנה. אמם, נדיה סולימאן שכרה שלוש מטפלות שיסייעו לה בגידולם: "שמונה ילדים זה הרבה עבודה", היא מספרת. "לכל אחד מהם אישיות משלו"

לארגן מסיבת יום הולדת לילד אחד זו מטלה לא קלה, אז מה קורה כשצריכים לחגוג לשמונה תינוקות יחד? השמינייה המופרסמת ביותר בעולם חוגגת היום שנה. האם הגאה נדיה סולימאן חוגגת בדיוק היום יום הולדת שנה לשמונת ילדיה - שישה בנים ושתי בנות.

אתמול חגגה השמינייה יום הולדת מוקדם, אותו חגגו בני המשפחה עם עוגת שוקולד ענקית,עשרות בלונים צבעוניים וכובעי מסיבה.התינוקות המתוקים להפליא: מקאי, ג'רמייה, איסאייה, נוח, מאלייה, נרייה, ג'וסייה וג'ונה - ישבו מסביב לשולחן זה לצד זה והתנהגו למופת.

 נדיה, בת ה-34, אם גאה לשישה ילדים נוספים, 14 בסך הכל, סיפרה: "הם שונים ולכל אחד מהם יש אישיות אחרת. האם הצעירה שישנה שעתיים בלבד בלילה, שכרה שלוש מטפלות לעזור לה בביתה שבקליפוניה. "שמונה ילדים זה הרבה עבודה", היא מספרת. "הם תינוקות מושלמים, במובן שהם בסדר גמור מבחינה בריאותית".

חגיגות יום ההולדת המוקדמות אתמול היו חלק מהסכם שערכה סוליאמן עם מגזין שמסייע לה בתמיכה כספית לגידול ילדיה. האם מתכננת מסיבה נוספת היום. "אני רוצה מסיבה פשוטה עם שמונה עוגות קטנות", היא מסכמת. ולנו רק נותר לאחל מזל טוב! (כפול שמונה).

 "אין לי מספיק ידיים לעשות הכל"

לפני כחצי שנה, החלה סולימאן לגלות סימני שבירה. האם שילדה שמונה ילדים בלידה אחת התוודתה: "היום הזה הרס לי את החיים". ההתמודדות היומיומית, והקושי בחלוקת תשומת הלב שובר אותה.

נדיה קמה מדי בוקר ודואגת להאכלתם של ילדיה. "ברור שאין מספיק ידיים לעשות את זה", היא אומרת, ולמרות שיש לה אומנת שמסייעת לה, היא מגדירה זאת "מבצע מסובך". בראיון לרשת "פוקס" האמריקנית, סיפרה: "אני מוכרחה להיות כנה, הרסתי את עצמי, הרסתי את החיים שלי, הרסתי את הילדים שלי".

בראיון מלא בווידויים, דיברה על רגעי השבירה: "מה לעזאזל אני אעשה עכשיו? אני חייבת לחבוש את המסכה החזקה, וחייבת להתנהג כאילו אני לא מתחרטת על זה". למרות הכל, היא משמיעה קולות של אמא: "אני אוהבת אותם והם כאן".

למי שהספיק לשכוח, היו לנדיה שישה ילדים עוד בטרם ילדה את השמינייה. בכתבה היא תועדה הולכת למקעקע ומקעקעת על גבה 14 כוכבים, כמספר ילדיה כיום.